POE Güçlü 10 Inch RK3368 1.5 GHz All In One Dokunmatik Ekran PC
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Screen Size: | 10" |
| Processor Manufacture: | Allwinner |
| Processor Type: | RK3368,Octa-core cortex A53,1.5G |
| Processor Main Frequency: | 1.5GHZ |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Screen Size: | 10" |
| Processor Manufacture: | Allwinner |
| Processor Type: | RK3368,Octa-core cortex A53,1.5G |
| Processor Main Frequency: | 1.5GHZ |
| Kamera: | Ön kamera |
|---|---|
| Ürün Durumu: | stok |
| Ekran Boyutu: | 10.1 " |
| İşlemci üretimi: | Rockchip |
| İşlemci türü: | Dört çekirdekli |
| Ürün Durumu: | Stoklamak |
|---|---|
| işlemci ana frekansı: | 1.3g |
| Optik Sürücü Türü: | HAYIR |
| Geniş ekran: | Evet |
| Ekran Boyutu: | 10 " |
| Kamera: | Ön kamera, ikinci web kamerası |
|---|---|
| Ürün Durumu: | stok |
| Ekran Boyutu: | 13.3 " |
| İşlemci üretimi: | Allwinner |
| İşlemci türü: | RK3368, Octa-Core Cortex A53,1.5G |
| Kamera: | Ön kamera, ikinci web kamerası |
|---|---|
| Ürün Durumu: | stok |
| Ekran Boyutu: | 13.3 " |
| İşlemci üretimi: | Allwinner |
| İşlemci türü: | RK3368, Octa-Core Cortex A53,1.5G |
| Kamera: | Ön kamera, ikinci web kamerası |
|---|---|
| Ürün Durumu: | stok |
| Ekran Boyutu: | 13.3 " |
| İşlemci üretimi: | Rockchip |
| İşlemci türü: | Okta çekirdeği |
| Kamera: | Ön kamera |
|---|---|
| Ürün Durumu: | Stoklamak |
| Ekran Boyutu: | 18,5" |
| işlemci üretimi: | Rockchip |
| işlemci türü: | Dört Çekirdekli Korteks A17,1.8G, RK3288 |
| Warranty(Year): | 2-Year |
|---|---|
| Scenarios: | Business |
| charging interface: | DC |
| Drive Interface: | USB 2.0 |
| After-sales Service: | Call Center and on-line Technical Support, Onsite Training and Inspection, Free spare parts, Return and Replacement, Repair |