21.5 inç RK3288 RK3399 All In One Touch Screen PC 4G LCD Duvar Montu
| Tip: | 1920*1080p, IPS |
|---|---|
| Başvuru: | Kapalı |
| Görüntüleme açısı: | 89/89/89/89 (l /r /u /d) |
| Piksel perdesi: | 0.227mm (W) |
| Kontrast oranı: | 1000: 1 |
| Tip: | 1920*1080p, IPS |
|---|---|
| Başvuru: | Kapalı |
| Görüntüleme açısı: | 89/89/89/89 (l /r /u /d) |
| Piksel perdesi: | 0.227mm (W) |
| Kontrast oranı: | 1000: 1 |
| Arayüz: | USB / RJ45 / SD / Kulaklık SIM kart yuvası |
|---|---|
| şarj arayüzü: | USB Tip A |
| dokunmak: | 10 noktalı kapasitif dokunuş |
| Veri deposu: | 2GB/4GB |
| ROM depolama: | 32GB/64GB |
| Garanti: | 3 yıl |
|---|---|
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı merkezi ve çevrimiçi teknik destek, yerinde eğitim ve muayene, ücretsiz yedek parçalar, dönüş |
| Kamera: | Ön kamera |
| İşlemci türü: | RK3288, dört çekirdekli korteks A17,1.8G |
| İşlemci ana frekansı: | 1.8 GHz |
| Screen Size: | 10.1" |
|---|---|
| Type: | Tablet PC |
| CPU: | Intel Baytrail-T(Quad-core), Z8350, 1.33Ghz-1.8GHz |
| OS: | Windows 10 Support Flash 11.1 |
| Display resolution: | 1280*800 /1920*1200 HFD |
| Garanti(Yıl): | 3 yıl |
|---|---|
| senaryolar: | Profesyoneller için |
| İşlemci İmalatı: | RK3288 |
| Dokunmatik Ekran Tipi: | Kapasitif Ekran |
| Ekran çözünürlüğü: | 1280*800 |
| Boyut: | 10.1 inç |
|---|---|
| İşlemci: | RK3566 |
| sistem: | Android 11 |
| Veri deposu: | 2/4GB |
| Hafıza: | 16/32GB |
| Boyut: | 13.3 inç |
|---|---|
| İşlemci İmalatı: | Dört Çekirdekli Korteks A17,1.6G, RK3288 |
| Veri deposu: | 2 GB/4 GB |
| Hafıza kapasitesi: | 16GB/32GB |
| İşletim Sistemi: | Android 8.1 |
| Ekran boyutu: | 10.1" |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Özellik: | USB TİPİ C |
| Sürücü Arabirimi:: | G+G, 5 noktalı dokunmatik kapasitif dokunmatik ekran |
| Engebeli derece: | IP65 su geçirmez, toz geçirmez, damla geçirmez |
| Garanti(Yıl): | 2 yıl |
|---|---|
| senaryolar: | Profesyoneller için |
| Özellik: | Su geçirmez |
| Şarj arayüzü: | DC |
| Sürücü Arabirimi: | USB |
| Garanti(Yıl): | 2 yıl |
|---|---|
| senaryolar: | Profesyoneller için |
| Özellik: | Su geçirmez |
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı Merkezi ve on-line Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Denetim, Ücretsiz yedek parça, İade ve Değ |
| Kamera.: | Ön kamera |
| Ekran: | 13.3 inç IPS |
|---|---|
| Kamera: | Ön kamera |
| Ürün Durumu: | Yeni |
| İşlemci üretimi: | Rockchip |
| İşlemci türü: | Dört çekirdekli |
| Garanti: | 3 yıl |
|---|---|
| şarj arayüzü: | USB Tip A |
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı merkezi ve çevrimiçi teknik destek, yerinde eğitim ve muayene, ücretsiz yedek parçalar, dönüş |
| Kamera: | Ön kamera |
| İşlemci türü: | RK3288, dört çekirdekli korteks A17,1.8G |
| Tip: | IPS |
|---|---|
| Başvuru: | Kapalı |
| Görüntüleme açısı: | 89/89/89/89 (l /r /u /d) |
| Piksel perdesi: | 0.227mm (W) |
| Kontrast oranı: | 1000: 1 |
| Panel: | IPS ekranı, su geçirmez |
|---|---|
| Kamera.: | Ön Kamera 5.0MP |
| Ekran çözünürlüğü: | 1280*800 |
| İşletim Sistemi: | Android 8.1 |
| Türü: | Tablet PC, Endüstriyel Tablet |
| Boyut: | 13.3 inç |
|---|---|
| İşlemci: | RK3399 |
| sistem: | Android 8.1 |
| Veri deposu: | 2/4GB |
| ROM: | 16/32GB |