WIFI RJ45 RAM 2GB Duvar Montajlı Tablet PC / 12 Inch Android Tablet
| Garanti: | 2 Yıl |
|---|---|
| Kamera: | Ön kamera |
| İşlemci: | RK3288, dört çekirdekli korteks A17,1.6g |
| Bellek Kapasitesi: | 2GB |
| Ekran çözünürlüğü: | 1280x800 |
| Garanti: | 2 Yıl |
|---|---|
| Kamera: | Ön kamera |
| İşlemci: | RK3288, dört çekirdekli korteks A17,1.6g |
| Bellek Kapasitesi: | 2GB |
| Ekran çözünürlüğü: | 1280x800 |
| İşlemci: | Çift çekirdekli A72+dört çekirdekli A53,2.0g, RK3399 |
|---|---|
| Veri deposu: | 2GB |
| İç bellek: | 16GB |
| İşletim sistemi: | Android7.1/9.0 |
| Dokunmatik ekran: | 10 noktalı kapasitif dokunuş |
| Garanti: | 2 yıl |
|---|---|
| Kamera.: | Ön kamera |
| işlemci: | RK3288, dört çekirdekli korteks A17,1.6g |
| Hafıza kapasitesi: | 2 GB |
| Ekran çözünürlüğü: | 1280x800 |
| Kamera.: | Flaş ve Otomatik Odak ile 5MP+13MP |
|---|---|
| Frekansı destekleyin: | 13.56MHz |
| İşletim Sistemi: | Android 7.0-8.0 |
| Ağ: | WiFi, GSM, 4G, 3G, Destek 2G, 3G, 4G ve WiFi |
| Karar: | 1280x800, 1920x1200 isteğe bağlı |
| Panel: | IPS ekranı, su geçirmez |
|---|---|
| Kamera.: | Ön Kamera 5.0MP |
| Ekran çözünürlüğü: | 1280*800 |
| İşletim Sistemi: | Android 8.1 |
| Türü: | Tablet PC, Endüstriyel Tablet |
| Warranty(Year): | 2-Year |
|---|---|
| charging interface: | DC |
| Drive Interface: | USB 2.0 |
| After-sales Service: | Call Center and on-line Technical Support, Onsite Training and Inspection, Free spare parts, Return and Replacement, Repair |
| Camera: | Front Camera |
| Garanti: | 3 yıl |
|---|---|
| led ışık çubuğu: | RGB ve Karışık Renkli LED Işık Çubuğu |
| VESA: | 75*75 mm |
| Kamera.: | Ön kamera |
| işlemci tipi: | RK3288, dört çekirdekli korteks A17,1.8G |
| Kamera.: | Flaş ve Otomatik Odak ile 5MP+13MP |
|---|---|
| Frekansı destekleyin: | 13.56 Mhz |
| İşletim Sistemi: | Android 7.0-8.0 |
| Ağ: | WiFi, GSM, 4G, 3G, Destek 2G, 3G, 4G ve WiFi |
| Karar: | 1280x800, 1920x1200 isteğe bağlı |
| Garanti(Yıl): | 3 yıl |
|---|---|
| senaryolar: | Profesyoneller için |
| Özellik: | Su geçirmez |
| Sürücü Arabirimi: | USB TİPİ C |
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı Merkezi ve on-line Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Denetim, Ücretsiz yedek parça, İade ve Değ |
| Kamera.: | Ön kamera isteğe bağlı |
|---|---|
| işlemci: | A64 |
| Hafıza kapasitesi: | 2GB/4G |
| Ekran çözünürlüğü: | 1280x800 |
| İşletim Sistemi: | Android 8.1 |
| Ekran boyutu: | 10 inç. |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Özellik: | USB TİPİ C |
| Sürücü Arabirimi:: | G+G, 5 noktalı dokunmatik kapasitif dokunmatik ekran |
| Engebeli derece: | IP65 su geçirmez, toz geçirmez, damla geçirmez |
| Kamera: | Ön kamera, ikinci web kamerası |
|---|---|
| Ürün Durumu: | Stoklamak |
| Ekran Boyutu: | 15" |
| İşlemci üretimi: | Rockchip |
| İşlemci türü: | Dört çekirdekli |
| Kamera: | Ön kamera, ikinci web kamerası |
|---|---|
| Ürün Durumu: | Stoklamak |
| Ekran Boyutu: | 15" |
| İşlemci üretimi: | Rockchip |
| İşlemci türü: | Dört çekirdekli |
| Garanti(Yıl): | 3 yıl |
|---|---|
| Sürücü Arabirimi: | USB HDMI RJ45 |
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı Merkezi ve on-line Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Denetim, Ücretsiz yedek parça, İade ve Değ |
| Kamera.: | Ön kamera |
| İşlemci İmalatı: | Rockchip |
| Garanti(Yıl): | 3 yıl |
|---|---|
| senaryolar: | Profesyoneller için |
| Özellik: | Su geçirmez |
| Sürücü Arabirimi: | USB Tip C RJ45 |
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı Merkezi ve on-line Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Denetim, Ücretsiz yedek parça, İade ve Değ |