Akıllı 12 inç Endüstriyel Android Tablet Android 5.1 RK3288 Kamera WiFi RJ45 HD USB SD Kart
| Garanti (yıl): | 2 yıl |
|---|---|
| Senaryolar: | Profesyonel için |
| Özellik: | Su geçirmez |
| şarj arayüzü: | Mikro USB |
| Sürücü arayüzü: | USB 3.0 |
| Garanti (yıl): | 2 yıl |
|---|---|
| Senaryolar: | Profesyonel için |
| Özellik: | Su geçirmez |
| şarj arayüzü: | Mikro USB |
| Sürücü arayüzü: | USB 3.0 |
| Anahtar Kelime: | 10 inç Poe Android Tablet |
|---|---|
| işlemci tipi: | RK3288, dört çekirdekli korteks A17,1.8G |
| Hafıza kapasitesi: | 2 GB |
| Kamera.: | Ön kamera |
| Ekran çözünürlüğü: | 1280*800 |
| Garanti (yıl): | 2 yıl |
|---|---|
| Özellik: | Su geçirmez |
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı Merkezi ve on-line Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Denetim, Ücretsiz yedek parça, İade ve Değ |
| Kamera: | Ön kamera |
| Ürün Durumu: | Yeni |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Screen Size: | 15.6" |
| Processor Manufacture: | Allwinner |
| Processor Type: | RK3368,Octa-core cortex A53,1.5G |
| Processor Main Frequency: | 1.5GHZ |
| Görme açısı: | 89/89/89/89 (Sol/Sağ/U/D) |
|---|---|
| Parlaklık: | 350cd/m2 |
| Garanti: | 3 yıl |
| Veri deposu: | 2 GB |
| SD kart yuvası: | SD kart (maks 32GB) |
| Kamera: | Ön kamera, ikinci web kamerası |
|---|---|
| Ürün Durumu: | Stoklamak |
| Ekran Boyutu: | 13.3 " |
| İşlemci üretimi: | Rockchip |
| İşlemci türü: | Okta çekirdeği |
| Türü: | IPS |
|---|---|
| Uygulama: | İçeride |
| Görme açısı: | 89/89/89/89 (Sol/Sağ/U/D) |
| Parlaklık: | 350cd/m2 |
| Tepki Süresi: | 5ms |
| Type: | IPS |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Pixel Pitch: | 0.227mm (W) |
| Contrast Ratio: | 1000 : 1 |
| Kamera: | Ön kamera, ikinci web kamerası |
|---|---|
| Ürün Durumu: | stok |
| Ekran Boyutu: | 15.6inch |
| İşlemci üretimi: | Rockchip RK3399 |
| İşlemci türü: | 6 Çekirdek |
| Garanti (yıl): | 3 yıl |
|---|---|
| Senaryolar: | Profesyonel için |
| Özellik: | Su geçirmez |
| Sürücü arayüzü: | USB TİPİ C |
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı Merkezi ve on-line Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Denetim, Ücretsiz yedek parça, İade ve Değ |
| Garanti (yıl): | 3 yıl |
|---|---|
| Senaryolar: | Profesyonel için |
| Özellik: | Su geçirmez |
| Sürücü arayüzü: | USB TİPİ C |
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı Merkezi ve on-line Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Denetim, Ücretsiz yedek parça, İade ve Değ |
| Garanti (yıl): | 3 yıl |
|---|---|
| Senaryolar: | Profesyonel için |
| Özellik: | Su geçirmez |
| Sürücü arayüzü: | USB Tip C RJ45 |
| Satış Sonrası Hizmet: | Çağrı Merkezi ve on-line Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Denetim, Ücretsiz yedek parça, İade ve Değ |
| Garanti (yıl): | 3 yıl |
|---|---|
| Senaryolar: | Profesyonel için |
| Özellik: | Su geçirmez |
| Sürücü arayüzü: | USB Tip C RJ45 |
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı Merkezi ve on-line Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Denetim, Ücretsiz yedek parça, İade ve Değ |
| Garanti (yıl): | 3 yıl |
|---|---|
| Sürücü arayüzü: | USB HDMI RJ45 Tip-C |
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı Merkezi ve on-line Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Denetim, Ücretsiz yedek parça, İade ve Değ |
| Kamera: | Ön kamera |
| İşlemci üretimi: | Rockchip |
| Garanti(Yıl): | 3 yıl |
|---|---|
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı Merkezi ve on-line Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Denetim, Ücretsiz yedek parça, İade ve Değ |
| Kamera.: | Ön kamera, ikinci web kamerası |
| İşlemci İmalatı: | Dört Çekirdekli Korteks A17,1.6G, RK3288 |
| Hafıza kapasitesi: | 2GB/16GB (4+32GB isteğe bağlı) |