|
Ürün ayrıntıları:
|
|
| Menşe yeri: | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı: | OEM |
| Sertifika: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
|
Ödeme & teslimat koşulları:
|
|
| Min sipariş miktarı: | 1 parça |
| Fiyat: | Price can be nogotiable |
| Ambalaj bilgileri: | 40x7x23cm |
| Teslim süresi: | 5~7 gün |
| Ödeme koşulları: | T/T,L/C |
| Yetenek temini: | 50000 adet/ay |
Duvar Montajı 10 Inç Akıllı Android Tablet RJ45 Quad Core RK3288
Akıllı Ev Duvar Montajı 10 inç Çeyreği çekirdek RK3288 POE Android 8.1 Endüstriyel Tablet
[Android 8.1 Tablet]Hızlı ve güçlü bir dört çekirdekli işlemci ile, yüksek performans gereksinimlerini karşılarken, enerji tüketimini çok düşük tutar.
[Yüksek Performanslı WIFI Tablet İsteğe bağlı]Bu 10 inçlik tablet ağ hızlandırabilir.
[OEM Servisi][Bütün OEM hizmetleri, boot logosu, baskı logosu, paket tasarımı, modül tasarımı vb.
| CPU | Dört çekirdekli A17,1.6G, RK3288 |
| RAM | 2GB |
| İç bellek | 16 GB |
| Çalışma sistemi | Android 8.1 |
| Dokunmatik ekran | 10 Noktalık kapasitif dokunuş |
| Panel | 10.1" LCD panelli |
| Karar | 1280*800 |
| Etkin alan | 172.224 ((H) x107.64mm ((V) |
| Görüntüleme modu | Normalde siyah. |
| Görme açısı | 80/80/80/80 ((L/R/U/D) |
| Parlaklık | 280cd/m2 |
| Görünüm oranı | ,16:10 |
| Wifi | 802.11b/g/n |
| Ethernet | 10M/100M Ethernet |
| BT | BT 4.0 |
| Arayüz | USB Host *2, Micro USB OTG, HDMI çıkışı, RJ45, DC güç girişi, 3,5 mm kulaklık jack, Yüksek çözünürlüklü multimedya arayüzü |
| POE | IEEE802.3at |
![]()
![]()
![]()