| Boyut: | 21 inç Android tablet PC |
|---|---|
| Uygulama: | İçeride |
| Parlaklık: | 250cd/m2 |
| Tepki Süresi: | 5ms |
| Ethernet: | Destek |
| Dokunmatik Ekran Tipi: | Kapasitif ekran 10 puan dokunuş |
|---|---|
| Boyut: | 32 İnç |
| İşlemci İmalatı: | RK3566 dört çekirdekli rockchip |
| İşletim Sistemi: | Android |
| Veri deposu: | 2 GB/4 GB |
| Depolamak: | 4GB+64GB |
|---|---|
| Şarj Arayüzü: | USB Tip A |
| Ekran Boyutu: | 15,6 inç |
| İşlemci: | Dört çekirdekli korteks A17,1.8G,RK3568 |
| Sim yuvası: | 4G Flow kartı |
| Veri deposu: | 2 GB/4 GB |
|---|---|
| Kullanımı: | Dijital poster reklam oyuncusu |
| En Boy Oranı: | 16:9 |
| Türü: | Business Tablet PC, Endüstriyel Tablet |
| Depolama kapasitesi: | 16 GB/32 GB/64 GB |
| NFC: | Evet |
|---|---|
| Hoparlör: | Hoparlör 2x 2W'de yerleşik |
| Dokunma Türü: | 10 noktalı kapasitif dokunuş |
| ROM depolama: | 32GB/64GB |
| Liman: | SHENZHEN |
| Kulaklık: | 3,5mm kulaklık |
|---|---|
| Dış çerçeve: | ahşap çerçeve |
| İşlemci türü: | RK3576/RK3588 Sekiz çekirdek |
| Düzenlemek: | VESA duvar montajı 75*75/100*100 |
| Ekran Boyutu: | 32 inç |
| Interface: | USB / RJ45 / SD / Earphone |
|---|---|
| Resolution: | 1920x1080 |
| Connectivity: | Wi-Fi, BT |
| Earphone: | 3.5mm earphone |
| Aspect Ratio: | 16:9 |
| Boyut: | 24 inç |
|---|---|
| Parlaklık: | 350cd/m2 |
| İşlemci: | RK3399 |
| Veri deposu: | 2 GB |
| ROM: | 16 GB |
| Ağırlık: | 500 g |
|---|---|
| Kamera.: | 5MP ön kamera |
| Görme açısı: | 89/89/89/89 (Sol/Sağ/U/D) |
| Anahtar Kelime: | Reklam Ekranı Android Tablet |
| Konuşmacı: | 2*5W |
| Boyut: | 21,5 inç |
|---|---|
| İşlemci: | RK3588S2 |
| sistem: | Android 13 |
| Veri deposu: | 4 cigabayt |
| ROM: | 32 GB |
| Türü: | IPS |
|---|---|
| Uygulama: | İçeride |
| Görme açısı: | 89/89/89/89 (Sol/Sağ/U/D) |
| Tepki Süresi: | 5ms |
| Giriş Voltajı: | 12V/3A |