|
Ürün ayrıntıları:
|
|
| Menşe yeri: | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı: | OEM |
| Sertifika: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Model numarası: | Hop-133L |
|
Ödeme & teslimat koşulları:
|
|
| Min sipariş miktarı: | 1 parça |
| Fiyat: | $179.00 - $189.00 / Piece |
| Ambalaj bilgileri: | 13.3 inç Android tablet için standart renk kutusu |
| Yetenek temini: | 50000 adet/ay |
Bu 13,3 inçlik Android tablet, sekiz çekirdekli işlemciyle, güvenilir dijital işaretleme, etkileşimli ekranlar,ve kurumsal donanımUzun süreli ticari kullanım için tasarlanmış, istikrarlı performans, esnek bağlantı ve perakende, misafirperverlik, kurumsal ve endüstriyel ortamlara sorunsuz bir şekilde uyan bir tasarım sağlar.
Ticari projelerin gereksinimleri için tasarlanmıştır, dijital işaretlemede sürekli içerik oynatmadan perakende alanlarındaki etkileşimli kiosklere kadar.Full HD 13.3 inçlik dokunmatik ekran canlı görseller ve duyarlı bir kullanıcı deneyimi sunar.
| Sistem | Özellikler |
|---|---|
| CPU | RK3368, Okta çekirdek korteks A53, 1.5GHz |
| RAM | 1GB |
| İç hafıza | 8GB |
| İşletim Sistemi | Android 6.0 |
| Dokunmatik Ekran | 10 Noktalık kapasitif dokunuş |
| Görüntüle | Özellikler |
| Panel | 13.3" LED IPS panelini |
| Karar | 1920*1080 |
| Etkin Alan | 293.76 ((H) x165.24mm ((V) |
| Ekran Kipi | Normalde siyah, IPS |
| Görme açısı | 85/85/85/85 ((L/R/U/D) |
| Kontrast oranı | 800 |
| Parlaklık | 300cdm2 |
| Görünüm oranı | 16:9 |
| Ağ | Özellikler |
| Wifi | 802.11b/g/n |
| Ethernet | 100M/1000M |
| Bluetooth | Bluetooth 4.0 |
| Arayüz | Özellikler |
| Kart yuvası | SD, 32GB'ye kadar destek |
| USB x 2 | USB Anahtar |
| Mikro USB | Micro USB OTG |
| HD | HD çıkışı |
| Güç Jack | DC güç girişi |
| RJ45 | RJ45 |
| Kulaklık | 3.5mm kulaklık |
| Serili Port | USB seri bağlantı noktası |
| Medya Çalma | Özellikler |
| Video Biçimi | MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, H.263H.264, VC1, RV vb., 4Kx2K'ye kadar destek (H.264) |
| Ses Biçimi | MP3/WMA/AAC vb. |
| Fotoğraf | JPEG |
| Diğerleri | Özellikler |
| NFC | ISO/IEC 14443 tip A, tip B kartları |
| Konuşmacı | 2*2W |
| Kamera. | 5.0M/P, AF ile ön kamera |
| MIC | Dahili MIC |
| Dil | Çok dilli |
| Çalışma sıcaklığı | 0-60°C |
| Aksesuarlar | Özellikler |
| Adaptör | Adaptör, 12V/2A |
| Kullanıcı Kılavuzu | - Evet. |
1.5GHz Okta çekirdekli bir işlemci tarafından desteklenen cihaz, kaynak yoğun uygulamalarda sorunsuz ve hızlı çalışmayı sağlar.Kurumsal yönetim yazılımlarının dağıtımı, veya etkileşimli yol bulma sistemlerini destekleyen bu tablet, işletmelerin güvendiği güvenilir performans sağlar.
Modern projeler esnek bağlantı seçenekleri gerektirir. Bu tablet hem Wi-Fi hem de RJ45 Ethernet bağlantıları içerir.Ayrıca kablosuz esnekliğin tercih edildiği alanlarUSB portları ve genişletilebilir depolama, harici cihazlar ve sistemlerle entegrasyonu daha da basitleştirir.
Tablet, duyarlı bir dokunmatik ekran, kamera ve çeşitli Android uygulamalarını destekleyerek geniş bir ticari kullanım yelpazesi sağlar.Uzaktan izlemeden müşteri katılım araçlarına, entegre özellikler ek donanım ihtiyacını azaltmaya, dağıtımını kolaylaştırmaya ve proje maliyetlerini düşürmeye yardımcı olur.
Bu 13,3 inçlik Android tablet, farklı iş modellerine uyarlanabilir çok yönlü bir çözümdür:
Satın alma yöneticileri ve entegratörleri için doğru donanımı seçmek uzun vadeli geri dönüşle ilgilidir.ve tüketici sınıfı alternatiflerle karşılaştırıldığında yaşam döngüsünü uzatmakSürekli performans ve uyarlanabilirlik sağlar ve işletmelerin pahalı değiştirmelerden veya teknik kesintilerden kaçınmasına yardımcı olur.
Dağıtımcılar ve sistem entegratörlerinin sadece donanıma değil, proje taleplerini anlayan, teknik destek sağlayan ve tutarlı bir tedarik sağlayan bir tedarikçiye ihtiyaçları vardır.3 inçlik Android tablet güvenilir üretim tarafından desteklenmektedir, özelleştirme seçenekleri ve özel satış sonrası hizmet, bunu iş fırsatlarını ölçeklendirmek için ortak hazır bir çözüm haline getiriyor.
Performans, bağlantı ve çok yönlülük arasında doğru dengeyi sunuyor.İşletmelere projeyi yürütme konusunda güven sağlar., kurumsal yazılım sistemlerine entegre edilmesi veya ticari bir donanım çözümünün bir parçası olarak yeniden satılması.
Bu model uzun süreli, yüksek frekanslı kullanım için tasarlanmıştır. 8 çekirdekli işlemci, tam HD dokunmatik ekran, Wi-Fi ve RJ45 bağlantısı ve istikrarlı Android işletim sistemi.Dijital işaretleme gibi uygulamaları işlemek için inşa edilmiştir., kiosklar, kurumsal iletişim sistemleri ve sürekli performans ve güvenilirlik gerektiren otomasyon panelleri.
Evet. Sistem bütünleştiricileri ve dağıtımcılar için özelleştirme genellikle gereklidir. Özel konut, markalama, yazılım ayarlamaları, arabirim değişiklikleri gibi seçenekler sunuyoruz.ve çevresel destekTeknik ekibimiz, planşetin ekosisteminizle sorunsuz bir şekilde bütünleşmesini sağlamak için proje yöneticileriyle yakın çalışmaktadır.
Cihaz, çok çeşitli kurumsal uygulamaları destekleyen Android üzerinde çalışır.POS sistemleriOrtakların uygulamalarını sorunsuz bir şekilde entegre etmelerine yardımcı olmak için SDK ve API desteği de sağlıyoruz.
Evet, sistem sürekli kullanım sırasında istikrarlı olması için tasarlanmıştır.Kaliteli bileşenler ve ısı yönetimi tasarımı ile, duraklama süreleri en aza indirilmiş ve bakım maliyetleri azaltılmıştır.
Tablet, hem kablolu Ethernet (RJ45) hem de kablosuz Wi-Fi'yi sunar ve çeşitli ayarlarda dağıtılmasına izin verir.USB ve genişletme seçenekleri de barkod tarayıcıları gibi harici cihazları destekler, yazıcılar veya depolama sürücüleri.
Pazarlama kaynakları, teknik belgeler, satış sonrası hizmet ve müşterilerin pazarlarını genişletmelerine yardımcı olmak için esnek sipariş miktarları sağlıyoruz.Toplu siparişler için tutarlı bir kullanılabilirlik sağlamakHacim fiyatlandırması ve OEM / ODM hizmetleri de dağıtımcılara rekabet avantajları sağlar.
Her bir birim standart garanti ile birlikte gelir ve genişletilmiş destek paketleri mevcuttur. Gerektiğinde uzaktan teknik destek, yedek parçalar ve yedek servisler sağlarız.Satış sonrası ekibimiz kurumsal müşterileri ele almak konusunda deneyimlidir., projenin gecikmelerinden kaçınmak için sorunların hızlı bir şekilde çözülmesini sağlar.
Evet, tablet standart mobil cihaz yönetimi (MDM) platformlarıyla uyumludur.ve yerleştirilen yüzlerce birim boyunca izlemeBu, çoklu site dağıtımlarını içeren projeler için son derece verimli hale getiriyor.
Küresel B2B müşterileriyle çalışıyoruz ve güvenilir teslim sürelerinin önemini anlıyoruz.Alışveriş ekipleriyle planlama konusunda yakın işbirliği yapıyoruz., paketleme ve lojistik projenin son tarihlerini desteklemek için.
13.3 inçlik Android tabletimiz perakende, konukseverlik, kurumsal ofisler, eğitim, sağlık, ulaşım merkezleri ve akıllı bina projelerinde yaygın olarak kullanılmaktadır.Çok yönlülüğü, entegratörlerin ve dağıtımcıların tek bir kanıtlanmış donanım çözümü ile birden fazla endüstrisi hedeflemelerini sağlar.