13.3 inç RK3288 1080p Tıbbi Tablet PC Duvar Montajlı NFC POE Hastane Android Tablet
| Boyut: | 13.3 inç |
|---|---|
| İşlemci: | RK3288 |
| İşletim Sistemi: | Android 8.1/9.0/10/11 |
| Veri deposu: | 2 GB/4 GB |
| ROM: | 16/32GB |
| Boyut: | 13.3 inç |
|---|---|
| İşlemci: | RK3288 |
| İşletim Sistemi: | Android 8.1/9.0/10/11 |
| Veri deposu: | 2 GB/4 GB |
| ROM: | 16/32GB |
| Kamera: | Ön kamera |
|---|---|
| Ürün Durumu: | Stoklamak |
| Ekran Boyutu: | 10.1 " |
| İşlemci üretimi: | Rockchip |
| İşlemci türü: | Octa-Core, A53,1.5G |
| Type: | TFT |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Pixel Pitch: | 0.227mm (W) |
| Contrast Ratio: | 1000 : 1 |
| Camera: | Front Camera |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 18.5" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Quad core cortex A17,1.8G,RK3288 |
| Camera: | Front Camera |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 18.5" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Quad core cortex A17,1.8G,RK3288 |
| Garanti(Yıl): | 3 yıl |
|---|---|
| Sürücü Arabirimi: | USB HDMI RJ45 |
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı Merkezi ve on-line Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Denetim, Ücretsiz yedek parça, İade ve Değ |
| Kamera.: | Ön kamera |
| İşlemci İmalatı: | Rockchip |
| Garanti(Yıl): | 3 yıl |
|---|---|
| Sürücü Arabirimi: | USB HDMI RJ45 |
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı Merkezi ve on-line Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Denetim, Ücretsiz yedek parça, İade ve Değ |
| Kamera.: | Ön kamera |
| İşlemci İmalatı: | Rockchip |
| Garanti (yıl): | 3 yıl |
|---|---|
| Senaryolar: | Profesyonel için |
| Özellik: | Su geçirmez |
| Sürücü arayüzü: | USB Tip C RJ45 |
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı Merkezi ve on-line Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Denetim, Ücretsiz yedek parça, İade ve Değ |
| Garanti (yıl): | 2 yıl |
|---|---|
| Senaryolar: | Profesyonel için |
| şarj arayüzü: | tescilli |
| Sürücü arayüzü: | USB 2.0 |
| Satış sonrası hizmet: | Yerinde eğitim ve muayene, ücretsiz yedek parça, onarım |
| İşlemci: | RK3576S |
|---|---|
| İşletim sistemi: | Android İsteğe Bağlı |
| Ekran çözünürlüğü: | 1920*1080 |
| İç bellek: | 64GB |
| Veri deposu: | 4 cigabayt |
| İşlemci: | RK3568 |
|---|---|
| İşletim Sistemi: | Android 11 |
| Ekran çözünürlüğü: | 1920*1080 |
| İç bellek: | 32GB |
| Veri deposu: | 4 cigabayt |
| Garanti(Yıl): | 3 yıl |
|---|---|
| Sürücü arayüzü: | USB HDMI RJ45 |
| Satış sonrası servis: | Çağrı Merkezi ve on-line Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Denetim, Ücretsiz yedek parça, İade ve Değ |
| Kamera: | Ön kamera |
| İşlemci İmalatı: | Rockchip |
| Garanti(Yıl): | 3 yıl |
|---|---|
| senaryolar: | Profesyoneller için |
| Özellik: | Su geçirmez |
| Sürücü Arabirimi: | USB TİPİ C |
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı Merkezi ve on-line Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Denetim, Ücretsiz yedek parça, İade ve Değ |
| Boyut: | 7-55inch isteğe bağlı |
|---|---|
| İşlemci: | A64/RK3128/RK3288/RK3399/RK3566 CPU İsteğe bağlı |
| sistem: | Android İsteğe Bağlı |
| Karar: | 1280x800/1920x1080 |
| Kamera.: | Ön kamera |
| İşlemci: | RK3288, dört çekirdekli korteks A17,1.6g |
|---|---|
| Veri deposu: | 2GB |
| ROM: | 16GB |
| Çalışma sistemi: | Android 8.1 |
| Dokunmatik ekran: | 10 noktalı kapasitif dokunuş |