|
Ürün ayrıntıları:
|
|
| Menşe yeri: | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı: | OEM |
| Sertifika: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Model numarası: | WL1052T-RK3288 |
|
Ödeme & teslimat koşulları:
|
|
| Min sipariş miktarı: | 1 parça |
| Fiyat: | Price negotiable |
| Ambalaj bilgileri: | Hediye Kutusu (Ambalajlı) : 320*241*129mmnet 1.45kg dokunmatik ekran Android Tablet NFC |
| Teslim süresi: | 2-8 iş günü |
| Ödeme koşulları: | L/C,D/P,T/T,Western Union |
| Yetenek temini: | 50000 adet/ay |
| Sistem | Spesifikasyon |
|---|---|
| CPU | RK3288 Dört çekirdek korteks A17 |
| RAM | 2GB |
| İç bellek | 16 GB |
| Çalışma sistemi | Android 8.1 |
| Dokunmatik ekran | 10 Noktalık kapasitif dokunuş |
| Görüntüle | Spesifikasyon |
| Panel | 10 inçlik LCD |
| Karar | 1280*800 |
| Görüntüleme modu | Normalde siyah. |
| Görme açısı | 85/85/85/85 (L/R/U/D) |
| Kontrast oranı | 800 |
| Parlaklık | 250 cd/m2 |
| Görünüm oranı | 16:10 |
| Ağ | Spesifikasyon |
| Wifi | 802.11b/g/n |
| Ethernet | RJ45, 10M/100M/1000M |
| Bluetooth | Bluetooth 4.0 |
| Arayüz | Spesifikasyon |
| Kart yuvası | TF, 32GB'ye kadar destek |
| USB | USB kölesi |
| USB | USB makine x2 |
| HDMI | HDMI çıkışı |
| Güç fişi | DC güç girişi |
| Kulaklık | 3Mikrofonlu.5mm kulaklık |
| USB | Seri için USB (RS232 biçimi) |
| RJ45 | Sadece Ethernet fonksiyonu |
| Medya oyunu | Spesifikasyon |
| Video biçimi | MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, H.265H.264, VC-1, VP8, vb., 4K'ye kadar destek |
| Ses biçimi | MP3/WMA/AAC vb. |
| Fotoğraf | JPEG |
| Diğerleri | Spesifikasyon |
| Akü | İsteğe bağlı |
| Mikrofon | Tek mikrofon |
| Konuşmacı | 2*2W |
| Dil | Çok dilli |
| Çalışma sıcaklığı | 0-40°C |
| Sertifikalar | RoHS Sertifikası |
| Renk | Beyaz/siyah |
| Aksesuarlar | Spesifikasyon |
| Adaptör | Adaptör, 12V/1.5A |
| Kullanıcı kılavuzu | - Evet. |