|
Ürün ayrıntıları:
|
|
| Menşe yeri: | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı: | OEM |
| Sertifika: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Model numarası: | HGN801 |
|
Ödeme & teslimat koşulları:
|
|
| Min sipariş miktarı: | 1 adet |
| Fiyat: | $580.00-1000 |
| Ambalaj bilgileri: | Hediye Kutusu (Ambalajlı) : 29.7x24.6x6cm, 1.5kg |
| Teslim süresi: | 2-8 iş günü |
| Ödeme koşulları: | L/C, D/P, T/T, Western Union |
| Yetenek temini: | Ayda 50000 Adet / Adet |
| Tip | özellik |
|---|---|
| İşlemci | MT6753 Cortex A53 1.5GHz sekiz çekirdekli |
| RAM | RAM:2GB ROM:16GB |
| RAM:3GB ROM:32GB isteğe bağlı | |
| Kamera | 5MP+13MP Flaş ve otomatik odaklama ile |
| İşletim Sistemi | Android7.0-8.0 |
| Depolama | Micro SD(maksimum 128GB genişletme) |
| Özellikler | |
| Boyut | 230×146×20±2mm |
| Ağırlık | 670 g |
| LCD | 8 "IPS HD ekran, Çözünürlük 800*1280 |
| TP | Corning Gorilla III endüstriyel sınıf çoklu dokunmatik kapasitif ekran |
| Genişletme yuvası | 2 PSAM kart yuvası (4 PSAM kart yuvası özelleştirilebilir); 1 SIM kart yuvası (özelleştirilebilir çift SIM kart çift bekleme); 1 Micro SD(TF) kart yuvası |
| gösterge ışığı | Ağ göstergesi, şarj göstergesi |
| klavye | Yanda üç özel fiziksel düğme F1 ~ F3 |
| GPS | 5m hata aralığı ile GPS(AGPS) |
1. Biz 18 yıllık geçmişe, olgun teknolojiye ve mükemmel kaliteye sahip hopestar Çin fabrikasıyız. Fabrika, 12.000 metrekareden fazla bir alanı kaplayan, yaklaşık 200 yetenekli işçi ve 7 montaj hattı ve modül üretim atölyesi ile Guangdong, Çin'de bulunmaktadır ve günlük 7.000 ADET üretim kapasitesine sahiptir.
2. Ekran/hepsi bir arada makine/dijital fotoğraf çerçevesi/dizüstü bilgisayar üretiminde 14 yılı aşkın deneyim.
3.Ürünlerimiz tüm dünyaya ihraç edilmektedir ve müşterilerimiz Avrupa, Kuzey Amerika, Güney Amerika, Orta Doğu, Güneydoğu Asya, Orta Asya ve Afrika'dandır.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
,
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()