|
Ürün ayrıntıları:
|
|
| Menşe yeri: | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı: | OEM |
| Sertifika: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Model numarası: | YA133T-3288 |
|
Ödeme & teslimat koşulları:
|
|
| Min sipariş miktarı: | 1 parça |
| Fiyat: | Price can be negotiable |
| Ambalaj bilgileri: | Standart Ambalaj OEM Logo Kamera Pazarı NFC 10 inç Android Ekran Reklamcılığı |
| Teslim süresi: | 2-8 iş günü |
| Ödeme koşulları: | L/C, D/P, T/T, Western Union |
| Yetenek temini: | 50000 adet/ay |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran | 13.3 İnç IPS ekran |
| Çözünürlük | 1920×1080 |
| Parlaklık | 300 cdm² |
| Kontrast | 1000:1 |
| Dokunmatik Ekran | 10 Noktalı kapasitif dokunmatik |
| Yapılandırma | |
| İşlemci | Rockchip RK3288 dört çekirdekli işlemci, 2.0G hızında |
| RAM | 2GB |
| Dahili Hafıza | 16GB |
| Sistem | Android 8.1 |
| Ağ | |
| WiFi | 802.11b/g/n |
| Ethernet | RJ45, 10M/100M ethernet |
| Bluetooth | Bluetooth 4.0 |
| 4G LTE | Ek 35$ ile mevcut |
| Bağlantılar | |
| Kart Yuvası | SD, 32GB'a kadar destekler |
| USB | USB Host×3, 1×USB OTG (Mini) |
| HDMI | HDMI çıkışı |
| RJ45 | RJ45, 10M/100M (POE ek 8$) |
| Kulaklık | 1×3.5mm kulaklık jakı |
| Güç | DC güç girişi |
| Çoklu Ortam | |
| Video | MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, H.263, H.264, RV vb. destekler |
| Ses | MP3/WMA/AAC vb. |
| Resim | JPEG, JPG |
| Diğer Parametreler | |
| NFC | Ek 8$ ile NFC mevcut |
| Hoparlör | 2×2W hoparlörler |
| Kamera | 2.0MP ön kamera |
| OSD Dili | Çoklu OSD dili |
| MIC | Dahili MIC |
| Aksesuarlar | |
| Adaptör | Adaptör, 12V/2A |
| Kullanım Kılavuzu | EVET |