Tablet Temel Özellikleri
| Sistem | |
| CPU | RK3399 Çift çekirdekli Cortex A72+Dört çekirdekli Cortex A53 |
| RAM | 4GB |
| Dahili bellek | 128GB |
| İşletim sistemi | Android 12 |
| Ekran | |
| Panel | 27" LCD |
| Panel Tipi | IPS |
| Çözünürlük | 1920*1080 |
| Ekran Renkleri | 16.7M Renk |
| Renk Gamı | sRGB %99 |
| Görüş açısı | 85/85/85/85(S/S/Y/A) |
| Kontrast oranı | 1000:1 |
| Parlaklık | 250cdm2 |
| En Boy Oranı | 16:09 |
| Dokunmatik | |
| Model Tipi | In cell dokunmatik |
| Nokta Sayısı | 10 Nokta |
| Dokunmatik Arayüzü | HID-USB |
| Ağ | |
| WiFi | 802.11b/g/n/a/ac/ax (WiFi 6) |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Ethernet | 100M/1000M |
| Arayüz | |
| Güç Jakı | DC güç girişi |
| Type-c | Tam Fonksiyon (Şarj fonksiyonu hariç) |
| USB | Standart USB 2.0 Host, Opsiyonel USB dokunmatik fonksiyonu |
| USB | USB 3.0 |
| USB | USB 3.0 |
| HDMI GİRİŞİ | HDMI 2.0 Desteği |
| RJ45 | Ethernet arayüzü |
| Medya oynatma | |
| Video formatı | MPEG-1,MPEG-2,MPEG-4,H.265,H.264,H.263,VC-1,VP8,VP9,MVC,AV1, vb., maksimum 8K@60fps'ye kadar destekler |
| Ses formatı | MP3/WMA/AAC/WAV/OGG, vb. |
| Fotoğraf | jpeg/png/gif, vb. |
| Diğer | |
| Ürün Renkleri | beyaz/Siyah |
| VESA | 100mm*100mm |
| Düğme | Güç/Ses+/Ses- |
| Hoparlör | 5W*2 |
| G-sensörü | 90 derece desteği |
| Dil | Çoklu dil |
| Sertifikalar | CE/FCC |
| Güç | |
| Güç Tipi | Adaptör |
| Giriş Voltajı | DC 18V/5A |
| Güç tüketimi | <=25W |
| Bekleme | Bekleme<=0.5W |
| Dahili pil kapasitesi | 14.4V/7500MA Opsiyonel |
| Tam pil ömrü | 4-6S |
| Gösterge ışığı modu | Güç açık (KIRMIZI) |
| Çalışma Ortamı | |
| Depolama Sıcaklığı | -20---60 |
| Çalışma Sıcaklığı | 0---45 10~90%RH |
| Aksesuarlar | |
| Adaptör | Adaptör, 18V/4A |
| Kullanım kılavuzu | evet |
Seçilmiş bir pil kapasitesi ile kullanıcının ihtiyaçlarına göre farklı pil kapasitelerini özelleştirebiliriz. Kullanıcılara daha fazla seçenek sunar, maliyetleri bir ölçüde azaltır ve kullanıcıların kabulünü artırır. Pilli seçenek, cihaza daha fazla kullanım senaryosu getirerek cihazın güç hattına bağımlı olmamasını sağlar, bu da kullanımı daha kolay hale getirir.
Bu tablet, kullanıcıların film izlemesi ve web'de gezinmesi için çok uygun olan büyük bir 27 inç ekrana sahiptir. Büyük ekranlar kullanıcılara sinema benzeri bir deneyim sunabilir ve izleme etkisi daha iyidir. 27 inç ekran daha geniş bir gerçekçi alana sahiptir. Kullanıcılar çoklu görevleri kolayca gerçekleştirebilir. Ekranda daha fazla pencere ve uygulama açılabilir, bu da iş verimliliğini büyük ölçüde artırır ve pencereler arasında ileri geri geçiş yapma sayısını azaltır.
RK3399 CPU
![]()
Paketleme, kutu üzerinde logo etiketlerini özelleştirebilen kullanıcılar için özelleştirmeyi destekler. Özelleştirilmiş paketleme, kullanıcının farklı ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilir.
4+128GB
4+128GB bellek alanı ayarları ile, sıradan 4+64GB'a kıyasla, günlük uygulamaların ihtiyaçlarını karşılarken yeterli depolama alanı da sağlayabilir.
![]()
Paketleme, kutu üzerinde logo etiketlerini özelleştirebilen kullanıcılar için özelleştirmeyi destekler. Özelleştirilmiş paketleme, kullanıcının farklı ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilir.
1920x1080 yüksek çözünürlüklü ve IPS ekrana sahip bu ekran, net bir görüntü efekti sağlayabilir. IPS ekranın renkleri doğru yansıtma yeteneği güçlüdür ve ekrandan sağlanan renk efekti daha iyidir. Büyük ekranlarda video izlemek için çok uygundur.
Opsiyonel pil
![]()
Seçilmiş bir pil kapasitesi ile kullanıcının ihtiyaçlarına göre farklı pil kapasitelerini özelleştirebiliriz. Kullanıcılara daha fazla seçenek sunar, maliyetleri bir ölçüde azaltır ve kullanıcıların kabulünü artırır. Pilli seçenek, cihaza daha fazla kullanım senaryosu getirerek cihazın güç hattına bağımlı olmamasını sağlar, bu da kullanımı daha kolay hale getirir.
Çok açılı ayar
Çok açılı ayarlanabilir mobil braket ile donatılmıştır, size süper tatmin edici ve rahat bir izleme deneyimi sunar.
![]()
Paketleme, kutu üzerinde logo etiketlerini özelleştirebilen kullanıcılar için özelleştirmeyi destekler. Özelleştirilmiş paketleme, kullanıcının farklı ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilir.
Paketleme
Paketleme
![]()
Paketleme, kutu üzerinde logo etiketlerini özelleştirebilen kullanıcılar için özelleştirmeyi destekler. Özelleştirilmiş paketleme, kullanıcının farklı ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilir.
Önerilen Ürünler
Önerilen Ürünler
![]()
<
>
![]()
55 İnç Büyük Boy Duvara Monte Reklam Tableti 1080P RK3566 Android Tablet
![]()