24 inç RK3566 NFC Stand By Me TV İç mekan Android 12 Reklam Dijital İşaret taşınabilir Yerüstü Smart TV
| Boyut: | 24 inç |
|---|---|
| İşlemci: | RK3566 |
| sistem: | Android 12 |
| Veri deposu: | 4/8 GB |
| ROM: | 64/128 GB |
| Boyut: | 24 inç |
|---|---|
| İşlemci: | RK3566 |
| sistem: | Android 12 |
| Veri deposu: | 4/8 GB |
| ROM: | 64/128 GB |
| Ekran boyutu: | 12.1 inç |
|---|---|
| Renk: | Siyah ya da beyaz |
| Karar: | 1024x768 |
| girişler: | VGA |
| İsteğe bağlı girdiler: | AV, DVI, BNC, DP, USB, TV, Hoparlör mevcut |