|
Ürün ayrıntıları:
|
|
| Menşe yeri: | Shenzhen, Çin |
|---|---|
| Marka adı: | OEM or CNHOPESTAR |
| Sertifika: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Model numarası: | 1201 saat |
|
Ödeme & teslimat koşulları:
|
|
| Min sipariş miktarı: | 1 Birim |
| Fiyat: | Price can be negotiable |
| Ambalaj bilgileri: | 63*37*35cm, 5pcs/CTN |
| Teslim süresi: | 5~7 gün |
| Ödeme koşulları: | T/T, L/C |
| Yetenek temini: | 50000 adet/ay |
CE FCC Rohs TFT 12 İnç LCD Monitör 1024*768 300cd M2 DVI BNC Girişleri
12 İnç LCD Monitör TFT-LCD 1024*768 300cd/m2 DVI BNC girişleri duvar montajını destekler
Teknik Özellikler
| Panel boyutu | 12 inç LCD PC MONİTÖRÜ |
| Standart Çözünürlük | 1024x768 |
| Renk Sayısı | 16.7M |
| Parlaklık | 300cd/m2 |
| Tepki süresi | 5ms |
| Görüş açısı | Yatay:130° |
| Dikey:130° | |
| Kontrast oranı | 350 :1 |
| Konnektör | VGA, HDMI, (USB, AV, BNC, DVI isteğe bağlı) |
| Frekans | 30~80KHz/60~75Hz |
| Güç kaynağı | Harici Güç Kaynağı:100 ila 240V AC (DC 12V) |
| Hoparlör (isteğe bağlı) | 2x2W mevcut |
| Kurulum (isteğe bağlı) | 1) Duvara montaj için duvar braketleri, VESA 75mm ve 100mm sağlayın |
| 2) Monitörü desteklemek için sağlam metal taban sağlayın | |
| OSD kontrolü | OTOMATİK,+,GÜÇ,-,MENÜ |
| parlaklık,kontrast oranı,otomatik ayarlama,faz konumu,saat,Diller,işlev,Kurulum,sıfırlama |
Detay resimleri
![]()
![]()
![]()
![]()
Sıkça Sorulan Sorular
1. Şirketinizin ana ürünü nedir?
C: Ana ürünlerimiz dijital fotoğraf çerçeveleri, tablet bilgisayarlar, reklam oynatıcılardır.
2. S: Minimum sipariş nedir?
C: evet, şirketimiz ağırlıklı olarak toptan satış işiyle uğraşmaktadır, ancak bir tane satın almakta ısrar ederseniz veya sadece bir set isterseniz, malları size de teslim edeceğiz.
3. S: Şirketiniz hangi ödeme yöntemlerini kabul ediyor?
C: Ödeme yöntemlerinin çoğunu kabul ediyoruz, ancak ağırlıklı olarak T/T, Western Union/ güvence ticareti ödemesini kabul ediyoruz.
4. S: Daha önce sizinle iş yapmadım, şirketinize nasıl güvenebilirim?
C: Şirketimiz .com'da 11 yıldır bulunmaktadır, bu da çoğu tedarikçimizden daha uzundur, yıllardır altın tedarikçiyiz. dahası, CE, ROHS, FCC, yerinde kontrol sertifikası gibi oldukça fazla yetki sertifikamız var.
5. S: Şirketinizin sevkiyat şartları ve teslim süresi nedir?
C: Şey, siparişinizin miktarına bağlıdır. Bildiğiniz gibi, makineleri üretmek için zamana ihtiyacımız var. ancak çoğunlukla, teslimattan sonra nakliye süresi 3-8 iş günüdür. Detaylı maliyet gelince, nihai siparişinize bağlıdır.
6. S: Üründe logomun olması mümkün olup olmadığını sormak isterim.
C: Evet, tek durak hizmetimiz müşteri gereksinimlerine göre özelleştirilebilir ODM/OEM geliştirme tasarım üretimi ve işlenmesi