|
Ürün ayrıntıları:
|
|
| Menşe yeri: | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı: | OEM |
| Sertifika: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
|
Ödeme & teslimat koşulları:
|
|
| Min sipariş miktarı: | 1 parça |
| Yetenek temini: | 50000 adet/ay |
Ana Özellikler
| Sistem | |
| CPU | RK3566 Dört çekirdekli cortex A55 |
| RAM | 2GB |
| Dahili bellek | 16GB |
| İşletim sistemi | Android 11 |
| Ekran | |
| Panel | 24" bar ekran |
| Çözünürlük | 1920*1080 |
| Görüş açısı | 178°/178° |
| Ekran modu | Normalde siyah, IPS |
| Kontrast oranı | 1200 |
| Parlaklık | 250cd/m2 tip |
| En Boy Oranı | Bar ekran |
| Ağ | |
| WiFi | 802.11b/g/n |
| Ethernet | 100M/1000M ethernet |
| Bluetooth | Bluetooth 4.0 |
| Arayüz | |
| USB Host x3 | USB 2.0 |
| USB OTG | USB OTG |
| SD kart yuvası | SD/MMC kart yuvası |
| Kulaklık | 3.5mm kulaklık |
| Güç Jakı | DC girişi |
| RJ45 | Ethernet |
| Medya oynatma | |
| Video formatı | MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, H.263, H.264, VC1, RV vb., 4k'ya kadar destekler. |
| Fotoğraf | jpeg |
| Diğer | |
| VESA | Duvara montaj |
| Dil | Çoklu dil |
| Güç tüketimi | 24W |
| Aksesuarlar | |
| Adaptör | Adaptör, 12V/3A |
| Kullanım kılavuzu | evet |
Paketleme özelleştirmeyi destekler, kullanıcılar kutuda logo etiketleri özelleştirebilir. Özelleştirilmiş paketleme, kullanıcının farklı ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilir.
Bu cihaz, reklam içeriğini net bir şekilde görüntüleyebilen 24 inç bir ekran kullanır. Boyutu moderatür ve çok fazla yer kaplamaz. Geleneksel kare reklam makinelerine kıyasla, bu şerit reklam işlevi daha fazla bilgi içeriği gösterir, aynı anda daha fazla ürün bilgisi görüntüleyebilir, rafların üstü, metro koridorları ve diğer yerlerde kullanım için çok uygundur.
1920x1080P HD Çözünürlük
![]()
Yüksek çözünürlüklü reklam görüntüleme içeriği sağlamak için 1920x1080 yüksek çözünürlük kullanın. Metin veya resim olsun, mükemmel ayrıntılar gösterebilir, net menü ve ürün reklamları gösterebilir. İzleyicinin izleme etkisi daha iyidir.
178° Geniş Görüş Açısı
178° Tam Görüş Açısı ve ultra geniş ekran gösterimi ile farklı açılardan geniş bir resim görebilirsiniz.
![]()
Çoklu Arayüz
RK3566'nın kullanımı, dört çekirdekli Cortex-A55 mimarisine sahip bir işlemcidir. Cihazın uzun süreli kararlı çalışmasını sağlamak için güçlü performans ve mükemmel düşük güç performansı sunar.
Bölünmüş Ekran Alanı
![]()
Çoklu Arayüz
İsteğe Bağlı Sistem
Cihaz, Android ve Win sistemlerini destekler. Kullanıcıların ihtiyaçlarına göre farklı sistemler yapılandırabilir, daha geniş bir seçim sağlayabilir ve kullanıcıların tüm ihtiyaçlarını karşılayabilir.
![]()
Çoklu Arayüz
Çoklu USB arayüzleri ile çeşitli arayüz yapılandırmalarını destekler, U disk, sabit disk ve fare gibi harici cihazların bağlanması için uygundur. Depolama ve daha fazla multimedya dosyasının oynatılması için SD/MMC kart yuvaları ile donatılmıştır.
Paketleme
![]()
Paketleme özelleştirmeyi destekler, kullanıcılar kutuda logo etiketleri özelleştirebilir. Özelleştirilmiş paketleme, kullanıcının farklı ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilir.
Önerilen Ürünler
21.5 İnç 8+128GB Win7/10 Sistem Duvara Monte Endüstriyel Tablet PC
![]()
10.1 İnç POE NFC Konferans Android Tablet Çevresi LED Işık Çubuğu
24 İnç Taşınabilir Standby Me TV LCD Dokunmatik Ekran Canlı Yayın Makinesi
8 inç POE NFC Duvara Monte Toplantı Odası Android Tablet
![]()
![]()
![]()
55 İnç Büyük Boy Duvara Monte Reklam Tablet PC 1080P RK3566 Android Tablet
![]()