Tablet Temel Özellikleri
| Sistem | |
| CPU | RK3566 Dört çekirdekli cor-tex A55 |
| RAM | 8GB |
| Dahili bellek | 128GB |
| İşletim sistemi | Android 12 |
| Ekran | |
| Panel Boyutu | 24"LCD |
| Panel Tipi | IPS |
| Çözünürlük | 1920*1080 |
| Ekran Renkleri | 16.7M Renk |
| Renk Gamı | 72% NTSC |
| Ekran modu | Normalde siyah |
| Görüş açısı | 85/85/85/85(S/S/Y/A) |
| Kontrast oranı | 3000:1 |
| Parlaklık | 250cdm2 |
| En Boy Oranı | 16:9 |
| Dokunmatik | |
| Model Tipi | Kapasitif dokunmatik ekran |
| Nokta sayısı | 10-Nokta |
| Dokunmatik için arayüz | USB |
| Ağ | |
| WiFi | 802.11b/g/n/a/ac/ax (WiFi 6) |
| Ethernet | 100M/1000M |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Arayüz | |
| Güç Jakı | DC güç girişi |
| MIC-GİRİŞİ | Harici mikrofon girişi |
| Kulaklık Çıkışı | 3.5mm kulaklık çıkışı |
| Type-c | Tam Fonksiyon (Şarj fonksiyonu hariç) |
| SIM Yuvası | Opsiyonel 4G/5G Modülü |
| USB | Standart USB Host, Opsiyonel USB dokunmatik fonksiyonu |
| USB | USB 3.0 |
| USB | USB 3.0 |
| HDMI GİRİŞİ | 1920*1080@60HZ'i destekler |
| RJ45 | Ethernet arayüzü |
| Medya oynatma | |
| Video formatı | MPEG-1,MPEG-2,MPEG-4,H.265,H.264,H.263,VC-1,VP8,VP9,MVC,AV1, vb., maksimum 8K@60fps'e kadar destekler |
| Ses formatı | MP3/WMA/AAC/WAV/OGG, vb. |
| Fotoğraf | jpeg/png/gif, vb. |
| Diğer | |
| Ürün Renkleri | beyaz/Siyah |
| VESA | 100mm*100mm |
| Düğme | Güç/Vol+/Vol- |
| Hoparlör | 4Ω*5W*2 |
| Mikrofon | Standart çift Mikrofon, Gürültü azaltma ve yankı iptali desteği |
| NFC | Opsiyonel, 13.56MHz, ISO14443A/ISO14443B/ISO 15693/Mifare classic/Sony felica |
| G-sensörü | 90 derece desteği |
| Kamera | Harici USB tip kamera 8.0MP |
| Dil | Çoklu dil |
| Sertifikalar | CE/FCC |
| Yapı | |
| Eğim açısı (Öne eğim-Geriye yaslanma) | -20∘ ~ 20° |
| Dönme ( Saat yönünde ) | 90° |
| Çevirme ( Sol ve Sağ ) | -15∘ ~ 15° |
| Kaldırma (yukarı-aşağı) | 180mm |
| Pil paketi | |
| pil Tipi | Li-ion 18650 |
| pil paketi kapasitesi | 14.4V/7800mAh |
| Tam pil ömrü | 3-4H |
| Çalışma Ortamı | |
| Depolama Sıcaklığı | -20℃---60℃ |
| Çalışma Sıcaklığı | 0℃---45℃ 10~90%RH |
| Aksesuarlar | |
| Adaptör | 18V/5A |
| AC Kablosu | U=1.5m |
| Ekran | PA3x10*4 ,PWM3x16*4 , PWM4x6*4 |
| Kullanım kılavuzu | *1 |
| Kapak | *1 |
| Tornavida | *1 |
| Bluetooth uzaktan kumanda | *1 |
24 İnç ekran
24 inçlik büyük ekran tasarımı, daha fazla bilgi içeriği görüntüleyebilir. Aile ve ofis konferans odaları için uygundur. Çoklu görevler için uygundur, kullanıcılar birden fazla görevi kolayca açabilir, aynı anda işleyebilir ve iş verimliliğini artırabilir. 24 inçlik ekran iyi bir görsel efekt sağlayabilir ve göz yorgunluğunu azaltabilir. 24 inçlik ekran, hem ofis hem de eğlence için kullanılabilecek çeşitli uygulama senaryolarına uygundur ve kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılar.
![]()
Çoklu açı
Ekran, kullanıcıların farklı görüş açılarını karşılamak için birden fazla açıda döndürülebilir. Esnek açı ayarı, her yerden rahatça görüntülemenizi sağlar.
![]()
![]()
Yüksek tanımlı görüntüler ve videolar sağlamak için 1920x1080 çözünürlük kullanın. 24 inçlik bir ekranla, hassas görüntüler ve gerçekçi renkler sunabilir ve daha sürükleyici bir izleme deneyimi sağlayabilir. Film izlemek, oyun oynamak veya web'de gezinmek isteyen kullanıcılar için çok uygundur, görsel deneyim daha iyidir.
![]()
Özelleştirilmiş bellek
Cihaz, maksimum 8+128GB büyük belleği destekleyebilen özelleştirilmiş bellek desteği sunar, bu da ekipmanın performansını büyük ölçüde artırır ve daha fazla veri dosyası depolayabilir. Kullanıcıların farklı ihtiyaçlarına göre farklı bellek karışımlarını özelleştirebilir.
![]()
RK3566 CPU
Dört çekirdekli Cortex-A55 mimarisine sahip RK3566 işlemci, RK3288'e kıyasla daha yüksek enerji verimliliği ve performansa sahiptir ve daha karmaşık uygulamaları işleyebilir. RK3566, ekipmanın pil ömrünü etkili bir şekilde uzatır ve ekipman uzun süre çalışabilir.
![]()
Dahili Pil
Cihazda bir pil bulunur ve güç kaynağı olmadan 4-6 saat kullanılabilir, bu da ekipmanın kullanım senaryosunu büyük ölçüde iyileştirir. Kullanıcılar, kullanıcı deneyimini geliştirmek için ekipmanı dış mekanlarda uygulayabilir.
![]()
Android 12 sistemi
Android 12 işletim sistemini benimseyin, sistem daha akıcıdır, işletim tepkisi daha hızlıdır ve kullanıcının deneyimi iyileştirilmiştir. Kullanıcılara daha sezgisel ve canlı görsel efektler getirin. Android 12, gizlilik korumasını ve güvenliği artırır, daha yüksek performansa sahiptir ve daha akıcı sistem çalışmasına sahiptir. Kullanıcı deneyimini geliştirmek için birden fazla cihazla bağlantıyı destekler.
![]()
Paketleme özelleştirmeyi destekler, kullanıcılar kutuda logo etiketleri özelleştirebilir. Özelleştirilmiş paketleme, kullanıcının farklı ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilir.
![]()