21" Android 12 Sistem Stand By Me TV Akıllı Yayın Makinesi Dokunmatik Ekran
| Boyut: | 21 inç |
|---|---|
| İşlemci: | RK3566 |
| sistem: | Android 12 |
| Veri deposu: | 4/8GB |
| ROM: | 64/128 GB |
| Boyut: | 21 inç |
|---|---|
| İşlemci: | RK3566 |
| sistem: | Android 12 |
| Veri deposu: | 4/8GB |
| ROM: | 64/128 GB |
| Boyut: | 21,5 inç |
|---|---|
| İşlemci: | RK3399 |
| sistem: | Android 12 |
| Veri deposu: | 4 cigabayt |
| ROM: | 64 GB |
| Boyut: | 21,5 inç |
|---|---|
| İşlemci: | RK3588 |
| sistem: | Android 12 |
| Veri deposu: | 8 gb |
| ROM: | 128 GB |
| Ekran boyutu: | 21.5 |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Karar: | 1920x1080 |
| Arayüz türü: | VGA, HDMI, USB |
| Türü: | Kapaktif Dokunma, 4-Kabul, 5-Make Dokunma İsteğe Bağlı |