Tablet Temel Özellikleri
| Sistem | |
| CPU | RK3566 Dört çekirdekli cor-tex A55 |
| RAM | 4/8GB |
| Dahili hafıza | 64/128GB |
| İşletim sistemi | Android 12 |
| Ekran | |
| Panel Boyutu | 27"LCD |
| Çözünürlük | 1920*1080 |
| Ekran Renkleri | 16.7M Renk |
| Renk Gamı | 72% NTSC |
| Ekran modu | Normalde siyah |
| Görüş açısı | 89/89/89/89(S/S/Y/A) |
| Kontrast oranı | 3000:1 |
| Parlaklık | 250cdm2 |
| En Boy Oranı | 16:9 |
| Dokunmatik | |
| Model Tipi | Kapasitif dokunmatik ekran |
| Nokta sayısı | 10 Nokta |
| Dokunmatik için arayüz | USB |
| Ağ | |
| WiFi | 802.11b/g/n/a/ac |
| Ethernet | 100M/1000M |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Arayüz | |
| Güç Jakı | DC güç girişi |
| MIC GİRİŞİ | Harici mikrofon girişi |
| Kulaklık Çıkışı | 3.5mm kulaklık çıkışı |
| Type-c | Tam Fonksiyon (Şarj fonksiyonu hariç) |
| USB/USB TOUCH | Çok fonksiyonlu arayüz: Varsayılan USB HOST, HDMI GİRİŞİne bağlanma, Opsiyonel dokunmatik fonksiyona sahip harici cihaz |
| USB | USB 2.0 host |
| USB | USB 3.0 host |
| HDMI GİRİŞİ | 1920*1080@60hz desteği |
| RJ45 | Ethernet arayüzü |
| Medya oynatma | |
| Video formatı | MPEG-1,MPEG-2,MPEG-4,H.265,H.264,VC-1,VP8,VP9,MVC, vb., 4K'ya kadar destekler |
| Ses formatı | MP3/WMA/AAC/WAV/OGG, vb. |
| Fotoğraf | jpeg/png/gif, vb. |
| Diğer | |
| Ürün Renkleri | beyaz/Siyah |
| VESA | 100mm*100mm |
| Düğme | Güç/Vol+/Vol- |
| Hoparlör | 4Ω*5W*2 |
| Mikrofon | Standart çift Mikrofon, Gürültü azaltma ve yankı iptali desteği |
| G-sensörü | 90 derece desteği |
| Kamera | Opsiyonel Harici USB tip kamera dikey portre, 8.0MP |
| Dil | Çoklu dil |
| Sertifikalar | CE/FCC |
| Yapı | |
| Eğim açısı (Öne eğim-Geriye yaslanma) | -20° ~ 20° ±3° |
| Dönme (Saat yönünde) | 90° |
| Çevirme (Sol ve Sağ) | -15° ~ 15° ±3° |
| Kaldırma (yukarı-aşağı) | 180mm |
| Pil paketi | |
| pil Tipi | Li-ion 18650 |
| pil paketi kapasitesi | 14.4V/5200mAh |
| Tam pil ömrü | 3-4S |
| Çalışma Ortamı | |
| Depolama Sıcaklığı | -20℃---60℃ |
| Çalışma Sıcaklığı | 0℃---45℃ 10~90%RH |
| Aksesuarlar | |
| Adaptör | 18V/3A |
| AC Kablosu | U=1.5m |
| Vidalar | PA 3x10*4, PWM 3x16*4, PWM 4x6*4, PM 4x16*4 |
| Kullanım kılavuzu | *1 |
| Kapak | *1 |
| Tornavida | *1 |
| USB kablosu | *1 |
| Ayak pedi | *4 |
Dört çekirdekli Cortex-A55 mimarisine sahip RK3566 işlemci, RK3288'e kıyasla daha yüksek enerji verimliliği ve performansa sahiptir ve daha karmaşık uygulamaları işleyebilir. RK3566, cihazın pil ömrünü etkili bir şekilde uzatır ve cihaz uzun süre çalışabilir.
27 inçlik büyük ekran tasarımı, daha fazla bilgi içeriği görüntülenmesini sağlayabilir. Aile ve ofis konferans odaları için uygundur. Çoklu görevler için uygundur, kullanıcılar birden fazla görevi kolayca açabilir, aynı anda halledebilir ve iş verimliliğini artırabilir. 27 inçlik ekran iyi bir görsel efekt sağlayabilir ve göz yorgunluğunu azaltabilir. 27 inçlik ekran, hem ofis hem de eğlence için kullanılabilecek, kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayabilecek çeşitli uygulama senaryolarına uygundur.
1080P Çözünürlük
![]()
Paketleme
Paketleme
Yeni Android 12 işletim sistemini kullanarak, kullanıcılar kişiselleştirmeyi ve güzelliği artırmak için sistemin rengini ve stilini tercihlerine göre özelleştirebilirler. Kullanıcılar, mikrofon, kamera ve konum bilgileri gibi hassas verilerin uygulamasını net bir şekilde anlayabilir, gizliliği ve güvenlik performansını artırabilir. Android 12, arka plan görev yönetimini ve uygulama yanıt hızını optimize eder.
RK3566 CPU
![]()
Dört çekirdekli Cortex-A55 mimarisine sahip RK3566 işlemci, RK3288'e kıyasla daha yüksek enerji verimliliği ve performansa sahiptir ve daha karmaşık uygulamaları işleyebilir. RK3566, cihazın pil ömrünü etkili bir şekilde uzatır ve cihaz uzun süre çalışabilir.
Dahili pil
Cihaz dahili bir pille donatılmıştır, cihaz güç kaynağından bağımsız olarak kullanılabilir, kullanım yeri daha geniştir ve işin esnekliği artırılmıştır. Bu cihaz 6 saate kadar kullanılabilir. Yetersiz güç endişesi olmadan daha rahat kullanabilirsiniz.
![]()
Paketleme
Paketleme özelleştirmeyi destekler, kullanıcılar kutudaki logo etiketlerini özelleştirebilir. Özelleştirilmiş paketleme, kullanıcının farklı ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilir.
Önerilen Ürünler
![]()
10.1 İnç POE NFC Konferans Android Tablet Çevresel LED Işık Çubuğu
43 İnç Zemin Tipi Android WiFi Reklam Kiosku Alışveriş Merkezleri Reklam Makinesi
21.5 İnç 8+128GB Win7/10 Sistem Duvara Monte Endüstriyel Tablet PC
![]()
![]()
![]()
55 İnç Büyük Boyutlu Duvara Monte Reklam Tablet PC 1080P RK3566 Android Tablet
![]()