Tablet Temel Özellikleri
| Sistem | |
| CPU | RK3566 +Dört çekirdekli cor-tex A55 |
| RAM | 4/8GB |
| Dahili bellek | 64/128GB |
| İşletim sistemi | Android 12 |
| Ekran | |
| Panel Boyutu | 21"LCD |
| Çözünürlük | 1920*1080 |
| Ekran Renkleri | 16.7M Renk |
| Renk Gamı | 72% NTSC |
| Ekran modu | Normalde siyah |
| Görüş açısı | 89/89/89/89(S/S/Y/A) |
| Kontrast oranı | 3000:1 |
| Parlaklık | 250cdm2 |
| En Boy Oranı | ,16:9 |
| Dokunmatik | |
| Model Tipi | Kapasitif dokunmatik ekran |
| Nokta sayısı | 10-Nokta |
| Dokunmatik arayüzü | USB |
| Ağ | |
| WiFi | 802.11b/g/n/a/ac |
| Ethernet | 100M/1000M |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Arayüz | |
| Güç Jakı | DC güç girişi |
| MIC GİRİŞİ | Harici mikrofon girişi |
| Kulaklık Çıkışı | 3.5mm kulaklık çıkışı |
| Type-c | Tam Fonksiyon (Şarj fonksiyonu hariç) |
| USB/USB DOKUNMATİK | Çok fonksiyonlu arayüz: Varsayılan USB HOST, HDMI GİRİŞİne bağlanma, Opsiyonel harici cihaz dokunmatik fonksiyonlu |
| USB | USB 2.0 host |
| USB | USB 3.0 host |
| HDMI GİRİŞİ | Destekler 1920*1080@60hz |
| RJ45 | Ethernet arayüzü |
| Medya oynatma | |
| Video formatı | MPEG-1,MPEG-2,MPEG-4,H.265,H.264,VC-1,VP8,VP9,MVC, vb., 4K'ya kadar destekler |
| Ses formatı | MP3/WMA/AAC/WAV/OGG, vb. |
| Fotoğraf | jpeg/png/gif, vb. |
| Diğer | |
| Ürün Renkleri | beyaz/Siyah |
| VESA | 100mm*100mm |
| Düğme | Güç/Vol+/Vol- |
| Hoparlör | 4Ω*5W*2 |
| Mikrofon | Standart çift Mikrofon, Gürültü azaltma ve yankı iptali desteği |
| G-sensörü | 90 derece desteği |
| Dil | Çoklu dil |
| Sertifikalar | CE/FCC |
| Yapı | |
| Eğim açısı (Öne eğim-Geriye yaslanma) | -20∘ ~ 20° ±3° |
| Dönme ( Saat yönünde ) | 90° |
| Çevirme ( Sol ve Sağ ) | -15∘ ~ 15° ±3° |
| Kaldırma(yukarı-aşağı) | 180mm |
| Pil paketi | |
| pil Tipi | Li-ion 18650 |
| pil paketi kapasitesi | 14.4V/5200mAh |
| Tam pil ömrü | 3-4H |
| Çalışma Ortamı | |
| Depolama Sıcaklığı | -20℃---60℃ |
| Çalışma Sıcaklığı | 0℃---45℃ 10~90%RH |
| Aksesuarlar | |
| Adaptör | 18V/3A |
| AC Kablosu | U=1.5m |
| Vidalar | PA 3x10*4 ,PWM 3x16*4 , PWM 4x6*4 ,PM 4x16*4 |
| Kullanım kılavuzu | *1 |
| Kapak | *1 |
| Tornavida | *1 |
| USB kablosu | *1 |
| Ayak pedi | *4 |
21 İnç ekran
21 inçlik büyük bir ekran kullanarak, alan daha geniştir, kullanıcının görsel etkisi daha iyidir, bu da evde film izlemek, canlı video izlemek vb. için çok uygundur. Eğlence ve ekran uygulamaları için daha uygundur. Cihaz, evde farklı odalar arasında taşımayı kolaylaştırmak için dikey bir braket ile eşleştirilmiştir.
![]()
![]()
1080P Çözünürlük
1920x1080 yüksek çözünürlüklü çözünürlüğü kullanarak, kullanıcı tarafından görülen görüntü daha nettir ve daha fazla ayrıntı görebilirsiniz, günlük kullanım için uygundur. LCD ekran ile renk nettir, kontrast yüksektir ve renk nispeten geri yüklenir. Geleneksel CRT ekranla karşılaştırıldığında, güç tüketimi daha düşüktür, daha fazla güç tasarrufu sağlar, ısıtma düşüktür ve daha uzun hizmet ömrüne sahiptir.
![]()
RK3566 CPU
Dört çekirdekli Cortex-A55 mimarisine sahip RK3566 işlemci, RK3288'e kıyasla daha yüksek enerji verimliliği ve performansa sahiptir ve daha karmaşık uygulamaları işleyebilir. RK3566, cihazın pil ömrünü etkili bir şekilde uzatır ve cihaz uzun süre çalışabilir.
![]()
4+64GB Bellek
4+64GB depolama. 4GB RAM, birden fazla görevi yerine getirmek ve sistemin sorunsuz çalışmasını sağlamak için yeterli alan sağlayabilir. 64GB depolama alanı, çok sayıda uygulamayı ve veri dosyasını depolayabilir. Aynı zamanda, harici depolama genişletmelerini destekler ve büyük miktarda multimedya içeriği depolaması gereken uygulamalar için uygundur.
![]()
Android sistemi
Android 12 işletim sistemini benimseyin, sistem daha akıcıdır, işletim tepkisi daha hızlıdır ve kullanıcı deneyimi iyileştirilmiştir. Kullanıcılara daha sezgisel ve canlı görsel efektler getirin. Android 12, gizlilik korumasını ve güvenliği artırır, daha yüksek performansa sahiptir ve daha akıcı sistem çalışmasına sahiptir. Kullanıcı deneyimini geliştirmek için birden fazla cihazla bağlantıyı destekler.
![]()
Serbestçe hareket edin
Alt kısmında 5 adet sessiz evrensel tekerlek ile donatılmış olup, oturma odasından yatak odasına, istediğiniz yere taşınabilir.
![]()
Tam açı
Oturma odasında, yatay veya başka bir alanda kullanılabilir, kullanım esnekliği ekler. Kullanıcılar ekranın açısını ihtiyaca göre ayarlayabilir ve farklı kullanım senaryolarında iyi bir görüş açısı elde edebilir ve rahat bir deneyim sağlayabilir.
![]()
Dahili pil
Cihaz, bir güç kaynağına takılmadan 4-6 saat kullanılabilen bir pile sahiptir. Kullanıcılar, dışarıda güç olmadan cihazı kullanabilir, bu da kullanıcının kullanımını artırır ve kullanıcının deneyimini geliştirir.
![]()
![]()
Paketleme özelleştirmeyi destekler, kullanıcılar kutudaki logo etiketlerini özelleştirebilir. Özelleştirilmiş paketleme, kullanıcının farklı ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilir.
![]()