|
Ürün ayrıntıları:
|
|
| Menşe yeri: | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı: | OEM |
| Sertifika: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Model numarası: | Hop7008 |
|
Ödeme & teslimat koşulları:
|
|
| Min sipariş miktarı: | 1 parça |
| Fiyat: | $63.00 |
| Ambalaj bilgileri: | Renk kutusu + karton l şekli android tablet 7 inç |
| Yetenek temini: | 50000 adet/ay |
| Sistem | Özellik |
|---|---|
| CPU | Dört çekirdekli cortex A7, 1.3GHz |
| RAM | 1GB |
| Dahili Bellek | 8GB |
| İşletim Sistemi | Android 6.0 |
| Dokunmatik Ekran | 5 Noktalı kapasitif dokunmatik |
| Ekran | Özellik |
| Panel | 7" LCD IPS panel |
| Çözünürlük | 1024×600 |
| Kontrast Oranı | 500 |
| Parlaklık | 300cd/m² |
| En Boy Oranı | 16:9 |
| Ağ | Özellik |
| WiFi | 802.11b/g/n |
| Ethernet | İsteğe bağlı, RJ45 kutusu (Harici) |
| Bluetooth | Bluetooth 4.0 |
| Arayüz | Özellik |
| Kart Yuvası | TF, 32GB'a kadar destekler |
| Micro USB | Micro USB OTG |
| USB | USB Ana Bilgisayar |
| HD | HD çıkışı |
| Güç Jakı | DC güç girişi |
| Kulaklık | 3.5mm kulaklık |
| Seri Port | 4P-2.0mm, seri port |
| RJ45 | 4P-2.0mm RJ45 kutusuna bağlanır |
| Medya Oynatma | Özellik |
| Video Formatı | MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, H.263, H.264, VC1, RV vb., 1080p'ye kadar destekler |
| Ses Formatı | MP3/WMA/AAC vb. |
| Fotoğraf | JPEG |
| Diğer | Özellik |
| Pil | 2200mAh/3.7V |
| Mikrofon | Evet |
| Hoparlör | 2×1W |
| Kamera | 2.0MP, Ön kamera |
| Dil | Çok dilli |
| Çalışma Sıcaklığı | 0–40°C |
| Renk | Beyaz/Siyah |
| Aksesuarlar | Adaptör (5V/2A), Kullanım kılavuzu |