Ana Özellikler
Panel: 55 İnç ekran
Çözünürlük: 1920x1080/3840x2160
Dokunmatik panel: 10 noktalı kapasitif dokunmatik
Sistem: Win/Android
RAM: 2/4/8/16GB
Hafıza: 16/32/64/128/256/512GB
| Boyut | |
| Mevcut ekran boyutu | 32" 43" 50" 55" 65" 75" |
| Sistem | |
| Android İşletim Sistemi (varsayılan) | Android 12.0 sürümü, 2G/4G RAM, 32G/64G ROM |
| Win İşletim Sistemi (opsiyonel) | Intel core i3/i5/i7, Hafıza 8G/16G, Sabit disk 128G/256G/512G |
| Dokunmatik ekran (opsiyonel) | |
| Dokunmatik türü | 10 nokta dokunmatik |
| Dokunmatik sensör | Kızılötesi dokunmatik |
| Dokunmatik yüzey | 4mm temperli cam |
| Tepki süresi | 2ms |
| Panel Özellikleri | |
| Panel türü | TFT LCD |
| Diyagonal En Boy Oranı | 16:09 |
| Fiziksel Çözünürlük | 1920x1080 veya 3840x2160 |
| Görüş Açısı | Y178°/D178° |
| Ekran rengi | 16.7M |
| Piksel Aralığı (mm) | 0.630x0.630mm (GxY) |
| Arka Aydınlatma türü | WLED |
| Tepki süresi | 6ms |
| Kontrast | 5000:01:00 |
| Parlaklık | 450cd/m2 |
| Kullanım ömrü | >50.000 saat |
| Diğerleri | |
| Hoparlör | 2*5W |
| İnternet | WIFI, RJ45 |
| Arayüz | 2*USD2.0 |
| Görünüm | |
| Renk | Siyah/Özelleştirilebilir |
| Malzeme | Metal kasa SPCC + Temperli Cam |
| Kurulum | Ayaklı |
| Aksesuarlar | Uzaktan kumanda, güç kablosu |
| Sertifikalar | CE, RoHS, FCC, ISO9001, CCC |
| Güç | |
| Güç Kaynağı | AC100-240V, 50/60Hz |
| Maksimum güç tüketimi | ≤220W |
| Bekleme güç tüketimi | ≤1W |
| Çalışma Ortamı | |
| Çalışma Sıcaklığı | 0°C~50°C |
| Depolama Sıcaklığı | -20°C~60°C |
| Çalışma Nemi | 85% |
| Depolama Sıcaklığı | 85% |
| Detaylı Fonksiyonlar | |
| Video format desteği | MPEG1/MPEG2/MPEG4/ASP/WMV/AVI |
| Görüntü formatı desteği | JPEG/BMP/TIFF/PNG/GIF |
| Ses formatı desteği | Wave/MP3/WMA/AAC |
| Görüntü Çözünürlüğü | 1080p, 720p, 480p ve çeşitli çözünürlükleri destekler |
55 İnç HD Ekran
55 inç ekran boyutu, kullanıcılara video izlemek için uygun daha geniş bir görüntüleme alanı sunar. Küçük boyutlu ekranlara kıyasla daha fazla içerik görüntülenebilir. Reklamcılıkta, büyük boyutlu ekranlar daha fazla ürün detayı gösterebilir, güçlü bir görsel sürükleyicilik sağlayabilir ve reklam izlemek için uygundur. Daha geniş bir görüş ve görsel keyif sağlayabilir.
![]()
LG/BOE Ekran/4K Çözünürlük
Orijinal LG veya BOE ekranı kullanarak, kalite garanti edilir, ekran renk doğruluğu yüksektir ve müşterinin daha iyi bir görüşü olur. 3840x2160 yüksek çözünürlük kullanarak, ekran daha nettir ve resim ve video görüntüleme efekti daha gerçektir.
![]()
Otomatik oynatma
Otomatik tanıma oynatma. USB flash diskten medya içeriklerini doğrudan tak ve çalıştır. Ayrıca USB flash diskten dahili belleğe kopyalamayı da destekler. Başlangıçtan sonra otomatik döngü oynatma.
![]()
10 Nokta dokunmatik
10 noktalı kapasitif dokunmatik işlevi desteği, aynı anda birden fazla kişinin ekipmanı çalıştırmasını destekler ve tepki daha esnektir. Kullanıcılar sadece reklamları izlemekle kalmaz, aynı zamanda reklam detaylarını görüntülemek için dokunmayı da kullanabilir, kullanım katılımını artırabilir ve reklamların görüntüleme efektini geliştirebilir.
![]()
Bölünmüş ekran oynatma
Reklamları istediğiniz oranda oynatmayı seçebilirsiniz, bu da reklam oynatmanın çeşitliliğini artırır. Kullanıcılar, ihtiyaçlarına göre ekran üzerindeki reklam içeriği modülünü bölebilir, bu da reklamların tanıtımını artırır.
![]()
Android sistemi
Android 9.0 sisteminin kullanımı, Android 8.1 sistemine kıyasla kullanıcının gizlilik koruma performansını artırır. Daha iyi ekipman uyumluluğuna sahiptir, çeşitli donanım indirmelerini destekler ve kullanıcıların kullanımı daha uygundur.
![]()
![]()
Kararlı bir paketleme yöntemi benimsiyoruz. Cihaz köpükle sarılır ve dışına özel bir dış kutu takılır. Özel kalın masif ahşap sabit karton desteği ve paketleme kararlılığı daha iyidir. Müşterilerin çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için ambalaj üzerindeki LOGO gibi özel bilgileri destekliyoruz.
![]()
21.5 İnç 8+128GB Win7/10 Sistem Duvara Monte Endüstriyel Tablet PC
43 İnç Ayaklı Android WiFi Reklam Kiosku Alışveriş Merkezleri Reklam Makinesi
24 İnç Taşınabilir Standby Me TV LCD Dokunmatik Ekran Canlı Yayın Makinesi
10.1 İnç POE NFC Konferans Android Tablet Çevresi LED Işık Çubuğu
8 İnç POE NFC Duvara Monte Toplantı Odası Android Tablet
55 İnç Büyük Boy Duvara Monte Reklam Tablet PC 1080P RK3566 Android Tablet