15.6" 10 Noktalı LCD Dokunmatik Ekran Monitörü 60Hz 1920X1080
| Ekran boyutu: | 15,6 inç |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Karar: | 1920x1080 |
| Arayüz türü: | USB, HDMI, Typec*2 |
| Türü: | Kapasitif 10 puan dokunuş |
| Ekran boyutu: | 15,6 inç |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Karar: | 1920x1080 |
| Arayüz türü: | USB, HDMI, Typec*2 |
| Türü: | Kapasitif 10 puan dokunuş |
| Kamera.: | 2.0m/P ön kamera |
|---|---|
| İşlemci İmalatı: | RK3288 |
| Veri deposu: | 2/4 GB |
| Hafıza: | 16/32GB |
| dokunmatik ekran: | 10 Nokta Kapasitif Dokunmatik |
| Ekran boyutu: | 15,6 inç |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Karar: | 1920x1080 |
| Arayüz türü: | USB, HDMI, Typec*2 |
| Türü: | Kapasitif 10 puan dokunuş |
| Ekran boyutu: | 21.5 |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Karar: | 1280*1024 |
| Arayüz türü: | VGA, HDMI, USB |
| Türü: | Kapaktif Dokunma, 4-Kabul, 5-Make Dokunma İsteğe Bağlı |
| Ağırlık: | 500 g |
|---|---|
| Kamera.: | 5MP ön kamera |
| Görme açısı: | 89/89/89/89 (Sol/Sağ/U/D) |
| Anahtar Kelime: | Reklam Ekranı Android Tablet |
| Konuşmacı: | 2*5W |
| Ekran boyutu: | 13,3 inç |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Karar: | 1920x1080 |
| Arayüz türü: | USB, HDMI, Typec*2 |
| Türü: | Kapasitif 10 puan dokunuş |
| Türü: | Kapasitif 10 puan dokunuş |
|---|---|
| Parlaklık: | 350cd/m2 |
| Kalınlığı: | 11 mm |
| Garanti: | 3 yıl |
| Ürün Durumu: | stok |
| Türü: | Kapasitif 10 puan dokunuş |
|---|---|
| Parlaklık: | 350cd/m2 |
| Garanti: | 3 yıl |
| Tepki Süresi: | 5ms |
| Uygulama: | Masaüstü, kapalı, duvar montajı |
| Ekran Boyutu: | 15,6 inç |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Çözünürlük: | 1920X1080 |
| Arayüz türü: | USB, HDMI, Typec*2 |
| Tip: | Kapasitif 10 puan dokunuş |
| Ekran boyutu: | 19,5 inç |
|---|---|
| Renk: | siyah beyaz |
| Karar: | 1280x1024 |
| Arayüz türü: | VGA, HDMI, USB |
| Türü: | Kapaktif Dokunma, 4-Kabul, 5-Make Dokunma İsteğe Bağlı |
| Ekran Boyutu: | 42 inç |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Arayüz türü: | HDMI, Ekran bağlantı noktası |
| Tip: | Kapasitif Dokunmatik |
| Parlaklık: | 350cd/m2 (1000cd/m2, isteğe bağlı) |
| Dokunmatik Ekran Tipi: | Kapasitif ekran 10 puan dokunuş |
|---|---|
| Boyut: | 32 İnç |
| İşlemci İmalatı: | RK3566 dört çekirdekli rockchip |
| İşletim Sistemi: | Android |
| Veri deposu: | 2 GB/4 GB |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Screen Size: | 10" |
| Processor Manufacture: | Allwinner |
| Processor Type: | RK3368,Octa-core cortex A53,1.5G |
| Processor Main Frequency: | 1.5GHZ |
| Ekran boyutu: | 13,3 inç |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Karar: | 1920x1080 |
| Arayüz türü: | USB, HDMI, Typec*2 |
| Türü: | Kapasitif 10 puan dokunuş |
| Ekran boyutu: | 13.3 inç FHD IPS paneli |
|---|---|
| Karar: | 1920x1080 |
| Arayüz türü: | USB, HDMI, Typec*2 |
| Türü: | Kapasitif 10 puan dokunuş |
| Parlaklık: | 350cd/m2 |