|
Ürün ayrıntıları:
|
|
| Menşe yeri: | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı: | OEM or CNHOPESTAR |
| Sertifika: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Model numarası: | P92p |
|
Ödeme & teslimat koşulları:
|
|
| Min sipariş miktarı: | 1 adet |
| Fiyat: | Price can be negotiable |
| Ambalaj bilgileri: | 47x20x40cm |
| Teslim süresi: | 2-8 iş günü |
| Ödeme koşulları: | L/C, D/P, T/T, Western Union |
| Yetenek temini: | 50000 adet/ay |
| Panel boyutu | 19 inç TFT-LCD Dokunmatik Ekran Monitör |
|---|---|
| Ekran oranı | 5:4 |
| Standart Çözünürlük | 1280*1024 |
| Renk Sayısı | 16.7M |
| Parlaklık | 350cd/m2 |
| Tepki süresi | 5ms |
| Görüş açısı | Yatay:80° |
| Dikey:70° | |
| Kontrast oranı | 1000:1 |
| Video giriş formatı | (analog) RGB |
| Arayüz | Video sinyali için VGA / HDMI girişi |
| Dokunmatik için USB (veya RS232) (isteğe bağlı diğer arayüz) |
| Frekans | 30~80KHz/60~75Hz |
|---|---|
| Güç kaynağı | Harici Güç Kaynağı:100 - 240V (DC 12V) |
| Çalışma Ortamı | Çalışma Sıcaklığı:-10 ila 60°C Depolama sıcaklığı:-20 ila 70°C |
| Çalışma bağıl nem oranı: %20 - %80; depolama bağıl nem oranı: %10 - %90 | |
| Dokunmatik model | 4 telli dirençli dokunmatik / 10 noktalı kapasitif dokunmatik monitör |
![]()
![]()
![]()
![]()
C: Ana ürünlerimiz bilgisayar monitörü, oyun monitörü, dokunmatik ekran monitör, dijital fotoğraf çerçeveleri, tablet bilgisayar, reklam oynatıcılarıdır.
C: Evet, şirketimiz ağırlıklı olarak toptan satış işiyle uğraşmaktadır, ancak bir tane satın almakta ısrar ederseniz veya sadece bir set ihtiyacınız olursa, malları size teslim edeceğiz.
C: Ödeme yöntemlerinin çoğunu kabul ediyoruz, ancak ağırlıklı olarak T/T, Western Union/ güvence ticareti ödemesini kabul ediyoruz.
C: Şirketimiz .com'da 11 yıldır bulunmaktadır, bu da çoğu tedarikçimizden daha uzundur, yıllardır altın tedarikçiyiz. Dahası, CE, ROHS, FCC, yerinde kontrol sertifikası gibi oldukça fazla yetki sertifikamız var.
C: Şey, siparişinizin miktarına bağlıdır. Bildiğiniz gibi, makineleri üretmek için zamana ihtiyacımız var. Ancak çoğu durumda, teslimattan sonra nakliye süresi 3-8 iş günüdür. Detaylı maliyet ise nihai siparişinize bağlıdır.
C: Evet, tek durak hizmetimiz müşteri gereksinimlerine göre özelleştirilebilir ODM/OEM geliştirme tasarım üretim ve işleme