350cd/M2 Oyun Dokunmatik Ekran Monitörü / Dizüstü Bilgisayar 11mm WiFi Taşınabilir Monitör
| Türü: | Kapasitif 10 puan dokunuş |
|---|---|
| Parlaklık: | 350cd/m2 |
| Kalınlığı: | 11 mm |
| Garanti: | 3 yıl |
| Ürün Durumu: | stok |
| Türü: | Kapasitif 10 puan dokunuş |
|---|---|
| Parlaklık: | 350cd/m2 |
| Kalınlığı: | 11 mm |
| Garanti: | 3 yıl |
| Ürün Durumu: | stok |
| Ekran Boyutu: | 13,3 inç |
|---|---|
| Çözünürlük: | 1920X1080 |
| Arayüz türü: | USB, HDMI, Typec*2 |
| Tip: | Kapasitif 10 puan dokunuş |
| Parlaklık: | 350cd/m2 |
| Tip: | 1920*1080p, IPS |
|---|---|
| Başvuru: | Kapalı |
| Görüntüleme açısı: | 89/89/89/89 (l /r /u /d) |
| Piksel perdesi: | 0.227mm (W) |
| Kontrast oranı: | 1000: 1 |
| Warranty(Year): | 2-Year |
|---|---|
| Scenarios: | Business |
| charging interface: | DC |
| Drive Interface: | USB 2.0 |
| After-sales Service: | Call Center and on-line Technical Support, Onsite Training and Inspection, Free spare parts, Return and Replacement, Repair |
| Kamera: | Ön kamera |
|---|---|
| Ürün Durumu: | stok |
| Ekran Boyutu: | 10.1 " |
| İşlemci üretimi: | Rockchip |
| İşlemci türü: | Dört çekirdekli |
| Ekran boyutu: | 21.5 |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Karar: | 1280*1024 |
| Arayüz türü: | VGA, HDMI, USB |
| Türü: | Kapaktif Dokunma, 4-Kabul, 5-Make Dokunma İsteğe Bağlı |
| Ekran boyutu: | 21,5 inç |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Karar: | Siyah |
| Arayüz türü: | VGA ve HDMI, Rs232- İsteğe bağlı |
| Türü: | IR Touch, kapasitif dokunuş |
| Garanti(Yıl): | 3 yıl |
|---|---|
| Sürücü Arabirimi: | USB HDMI RJ45 |
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı Merkezi ve on-line Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Denetim, Ücretsiz yedek parça, İade ve Değ |
| Kamera.: | Ön kamera |
| İşlemci İmalatı: | Rockchip |
| Ekran boyutu: | 17 inç |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Karar: | 1280*1024 |
| Ekran Oranı: | 4:3 |
| Arayüz türü: | VGA, HDMI, USB |
| Boyut: | İsteğe bağlı 15.6 "/18.5/21.5 |
|---|---|
| Veri deposu: | 8GB DDR3 |
| Hafıza: | SSD 128GB |
| İşlemci: | ben5 |
| Karar: | 1366*768 |
| Camera: | Front Camera |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 18.5" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Quad core cortex A17,1.8G,RK3288 |
| Tip: | IPS |
|---|---|
| Başvuru: | Kapalı |
| Görüntüleme açısı: | 89/89/89/89 (l /r /u /d) |
| Piksel perdesi: | 0.227mm (W) |
| Kontrast oranı: | 1000: 1 |
| Ekran boyutu: | 15 inç |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Karar: | 1024x768 |
| Arayüz türü: | VGA, HDMI, USB |
| Türü: | Dirençli dokunuş, 4-telli, 5 ağaçlık dokunuş isteğe bağlı |
| Ekran boyutu: | 15.6 |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Karar: | 1920*1080 |
| Arayüz türü: | VGA, HDMI, USB |
| Türü: | Kapaktif Dokunma, 4-Kabul, 5-Make Dokunma İsteğe Bağlı |
| Ekran boyutu: | 15,6 inç |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Karar: | 1920x1080 |
| Arayüz türü: | USB, HDMI, Typec*2 |
| Türü: | Kapasitif 10 puan dokunuş |