FHD 1080P 11mm 13.3 Inch Dokunmatik Ekran Monitörü / Laotop için C Tipi Dokunmatik Monitörü
| Ekran boyutu: | 13,3 inç |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Karar: | 1920x1080 |
| Arayüz türü: | USB, HDMI, Typec*2 |
| Türü: | Kapasitif 10 puan dokunuş |
| Ekran boyutu: | 13,3 inç |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Karar: | 1920x1080 |
| Arayüz türü: | USB, HDMI, Typec*2 |
| Türü: | Kapasitif 10 puan dokunuş |
| Türü: | Kapasitif 10 puan dokunuş |
|---|---|
| Parlaklık: | 350cd/m2 |
| Garanti: | 3 yıl |
| Tepki Süresi: | 5ms |
| Uygulama: | Masaüstü, kapalı, duvar montajı |
| Ekran Boyutu: | 15.6 inç, 13.3 inç isteğe bağlı |
|---|---|
| Çözünürlük: | 4k/1920x1080 isteğe bağlı |
| Arayüz türü: | USB, HDMI, Typec*2 |
| Tip: | Kapasitif 10 puan dokunuş |
| Garanti: | 3 Yıl |
| İşlemci: | Çift çekirdekli A72+dört çekirdekli A53,2.0g, RK3399 |
|---|---|
| Veri deposu: | 2GB |
| İç bellek: | 16GB |
| İşletim sistemi: | Android7.1/9.0 |
| Dokunmatik ekran: | 10 noktalı kapasitif dokunuş |
| Ekran boyutu: | 21.5 |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Karar: | 1920x1080 |
| Arayüz türü: | VGA, HDMI, USB |
| Türü: | Kapaktif Dokunma, 4-Kabul, 5-Make Dokunma İsteğe Bağlı |
| Ekran boyutu: | 21.5 |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Karar: | 1920x1080 |
| Arayüz türü: | VGA, HDMI, USB |
| Türü: | Kapaktif Dokunma, 4-Kabul, 5-Make Dokunma İsteğe Bağlı |
| Ekran Boyutu: | 21.5 |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Çözünürlük: | 1920x1080 |
| Arayüz türü: | VGA, HDMI, USB |
| Tip: | Kapaktif Dokunma, 4-Kabul, 5-Make Dokunma İsteğe Bağlı |
| Boyut: | 15,6 inç |
|---|---|
| İşlemci: | RK3568 |
| sistem: | Windows 7 |
| Veri deposu: | 8 GB |
| ROM: | 128 GB |
| Boyut: | 13.3/15.6inch |
|---|---|
| İşlemci: | i3 |
| sistem: | Windows 7/10 |
| Veri deposu: | 4 cigabayt |
| ROM: | 64 GB |
| Ekran boyutu: | 15.6'' |
|---|---|
| İşlemci: | I5-3210m |
| Karar: | 1920x1080 |
| işletim sistemi: | Windows 10 |
| Veri deposu: | 8 GB |
| Ekran boyutu: | 15.6'' |
|---|---|
| İşlemci: | İ3-3120m |
| Karar: | 1366*768 |
| işletim sistemi: | Windows 7/10, Android |
| Veri deposu: | 2/4/6/8 GB |
| İşlemci: | Dört çekirdekli rockchip |
|---|---|
| Hafıza: | 4GB+32GB |
| Destek Arayüzü: | USB*2 / RJ45 / SD |
| Ağırlık: | 1.5kg |
| LED Işık: | 4 kenar ışık çubuğu |
| Boyut: | 15.6 İnç Android Tablet Bilgisayar |
|---|---|
| Uygulama: | ticari reklam ekranı |
| Parlaklık: | 250cd/m2 |
| Yanıt Süresi: | 5ms |
| Ethernet: | Destek |
| Color: | Black, White |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 7" |
| Processor Manufacture: | A33 quad core processor |
| Processor Type: | Intel Atom |
| Ekran boyutu: | 17 inç |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Karar: | 1280*1024 |
| Arayüz türü: | VGA, HDMI, USB |
| Türü: | Dirençli dokunuş, 4-telli, 5 ağaçlık dokunuş isteğe bağlı |