USB DC12V 10.4 Inch Dokunmatik Ekran Monitörü 300cd/M2 12v Dokunmatik Ekran Monitörü
| Ekran boyutu: | 10.4 İnç |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Karar: | 1024x768 |
| Arayüz türü: | VGA, HDMI, USB |
| Türü: | Dirençli dokunuş, 4-telli, 5 ağaçlık dokunuş isteğe bağlı |
| Ekran boyutu: | 10.4 İnç |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Karar: | 1024x768 |
| Arayüz türü: | VGA, HDMI, USB |
| Türü: | Dirençli dokunuş, 4-telli, 5 ağaçlık dokunuş isteğe bağlı |
| Görev: | NFC, Parmak İzi Kimliği, QR Kod Tarama vb. // |
|---|---|
| Sürücü Arabirimi: | 1*Type-C şarj cihazı, 1*SIM kart yuvası, 1*tf kart yuvası, 1*kulaklık jakı, 1*rs485 bağlantı noktası |
| Kamera.: | 2.0+5.0MP, 2.0+8.0MP, 5.0+13.0MP |
| İşlemci İmalatı: | RK3399 (Arm Quad Core A53+Çift Çekirdek A72) |
| Ekran çözünürlüğü: | 1280x800, 1920x1200 isteğe bağlı |
| Model Numarası: | D7 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM |
| İşlemci: | In-tel |
| Karar: | 1366*768 |
| Ekran boyutu: | 17 inç |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Karar: | 1280x1024 |
| Arayüz türü: | VGA ve DVI, HDMI, RS232- İsteğe bağlı |
| Türü: | Dirençli dokunuş, 4-kare, 5 anlaşma |
| Ekran boyutu: | 12 inç |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Karar: | 1024x768 |
| Arayüz türü: | VGA, HDMI, USB |
| Türü: | Dirençli dokunuş, 4-telli, 5 ağaçlık dokunuş isteğe bağlı |
| Ekran boyutu: | 15 inç |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Karar: | 1024x768 |
| Arayüz türü: | VGA HDMI USB DC |
| Türü: | Dirençli dokunuş, 4-telli, 5 anlaşma, kapasitif |
| Ekran boyutu: | 15 inç |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Karar: | 1024*768 |
| Arayüz türü: | VGA, HDMI, DVI, USB/RS232 |
| Türü: | Dirençli dokunuş, 4-telli, 5 ağaçlık dokunuş isteğe bağlı |
| Ekran boyutu: | 10.4 İnç |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Karar: | 1024*768 |
| Arayüz türü: | VGA, HDMI, DVI, USB/RS232 |
| Türü: | Dirençli dokunuş, 4-telli, 5 ağaçlık dokunuş isteğe bağlı |
| Kamera: | Ön kamera, ikinci web kamerası |
|---|---|
| Ürün Durumu: | Stoklamak |
| Ekran Boyutu: | 15" |
| İşlemci üretimi: | Rockchip |
| İşlemci türü: | Dört çekirdekli |
| Ekran Boyutu: | 12 inç |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Çözünürlük: | 1024x768 |
| Arayüz türü: | VGA ve DVI, HDMI - İsteğe bağlı |
| Tip: | Kapasitif 10 puan dokunuş |
| Boyut: | 15.6+14 inç çift ekran |
|---|---|
| İşlemci: | N2840 |
| sistem: | Windows7/10 |
| Veri deposu: | 2 GB |
| ROM: | 32 GB |
| Ana Ekran: | 11.6/15.6 " |
|---|---|
| Hafıza: | DDR3 2G |
| Hard disk: | 32G SSD |
| İşlemci: | Intel N2930 / N2840 / I3 / 1900 |
| İşletim Sistemi: | Win7/Andrid |
| Güvenlik: | Parmak izi sensörü |
|---|---|
| Ağ: | Kablolu / wifi / 3g 4G 5g (isteğe bağlı) |
| Kurulum: | masaüstü, duvara montaj |
| Anahtar kelimeler: | Tablet PC Android 14inch |
| Ekran Dili: | Çoklu OSD Dili |
| İşlemci: | Dört çekirdekli rockchip |
|---|---|
| Hafıza: | 2GB+16GB |
| Destek Arayüzü: | USB*2 / RJ45 / SD |
| Ağırlık: | 1.5kg |
| LED Işık: | 4 kenar ışık çubuğu |
| Boyut: | 15 inç |
|---|---|
| İşlemci: | RK3188 Dört Çekirdek İşlemci, Saat 1.6 |
| Veri deposu: | 1GB DDR3 |
| ROM: | 8 gb |
| İşletim sistemi: | Android 5.1 |