L tipi Android 8.1 NFC 10.1 inç All In One Touch Screen PC LED ışığı ile
| Ürün Durumu: | Stoklamak |
|---|---|
| Geniş ekran: | Evet |
| Ekran Boyutu: | 10.1 " |
| Ekran tipi: | LCD |
| İşlemci markası: | Dört çekirdekli korteks A7 |
| Ürün Durumu: | Stoklamak |
|---|---|
| Geniş ekran: | Evet |
| Ekran Boyutu: | 10.1 " |
| Ekran tipi: | LCD |
| İşlemci markası: | Dört çekirdekli korteks A7 |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Widescreen: | yes |
| Screen Size: | 10.1" |
| Display Type: | LCD |
| Processor Brand: | Quad core cortex A7 |
| Boyut: | 75 inç |
|---|---|
| Karar: | 1920x1080/3840x2160 |
| dokunmatik panel: | 10 noktalı kapasitif dokunmatik |
| sistem: | Windows/Android |
| Veri deposu: | 2/4/8/16GB |
| Ekran boyutu: | 15,6 inç |
|---|---|
| yapımcı: | Taşınabilir Monitör |
| Karar: | 1920x1080 |
| Arayüz türü: | USB, HDMI, Typec*2 |
| Türü: | Kapasitif 10 puan dokunuş |
| Ekran boyutu: | 15,6 inç |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Karar: | 1920x1080 |
| Arayüz türü: | USB, HDMI, Typec*2 |
| Türü: | Kapasitif 10 puan dokunuş |
| Ekran boyutu: | 15 inç |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Karar: | 1920x1080 |
| Arayüz türü: | USB, Mini HDMI, Typec*2 |
| Türü: | Kapasitif 10 puan dokunuş |
| Ekran Boyutu: | 12 inç |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Çözünürlük: | 1024x768 |
| Arayüz türü: | VGA ve DVI, HDMI - İsteğe bağlı |
| Tip: | Kapasitif 10 puan dokunuş |
| Model Numarası: | i8 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM |
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
| Sertifika Standardı: | CE RoHS |
| Ekran boyutu: | 15.6 inç 15 inç isteğe bağlı |
|---|---|
| Karar: | 1080p, 4k isteğe bağlı |
| Arayüz türü: | USB, HDMI, Typec*2 |
| Türü: | Kapasitif 10 puan dokunma (isteğe bağlı) |
| Parlaklık: | 350cd/m2 |
| Görme açısı: | Yatay 178 ° dikey: 178 ° |
|---|---|
| Garanti: | 2 yıl |
| Bağlantı: | Type-C/H-DMI |
| Güç kaynağı: | 100 ila 240V AC (DC 12V) |
| Kurulum: | Masaüstü veya duvara monte edilmiş |
| Ekran Boyutu: | 21.5 |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Çözünürlük: | 1920x1080 |
| Arayüz türü: | VGA, HDMI, USB |
| Tip: | Kapaktif Dokunma, 4-Kabul, 5-Make Dokunma İsteğe Bağlı |
| Boyut: | 21 inç |
|---|---|
| İşlemci: | RK3566 |
| sistem: | Android 12 |
| Veri deposu: | 4/8GB |
| ROM: | 64/128 GB |
| Boyut: | 15,6 inç |
|---|---|
| İşlemci: | N2840 |
| sistem: | Windows 7/10 |
| Veri deposu: | 2 GB |
| ROM: | 32 GB |
| Ekran Boyutu: | 19 inç |
|---|---|
| Çözünürlük: | 1440X900 |
| Arayüz türü: | VGA ve HDMI, Rs232- İsteğe bağlı |
| Tip: | IR dokunuşu, kapasitif dokunuş veya dokunmatik ekran yok |
| Parlaklık: | 350cd/m2 (1000cd/m2, isteğe bağlı) |
| Ekran boyutu: | 15.6 inç IPS |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Karar: | 1920x1080 |
| Arayüz türü: | VGA HDMI USB DC |
| Türü: | kapasitif |