|
Ürün ayrıntıları:
|
|
| Menşe yeri: | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı: | OEM or CNHOPESTAR |
| Sertifika: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Model numarası: | Hop156 |
|
Ödeme & teslimat koşulları:
|
|
| Min sipariş miktarı: | 10 |
| Fiyat: | 99-130 usd |
| Ambalaj bilgileri: | 53x10x31cm |
| Teslim süresi: | 5~7 gün |
| Ödeme koşulları: | T/T, L/C |
| Yetenek temini: | 50000 adet/ay |
Hdmi 15.6 Inch LCD Dokunmatik Ekran Ekranı Nintendo Oyunları PS4 için
Nintendo oyunları PS4 için kullanılan 15.6 inç Vesa monitori
[Akıllı Kapak & Ekran Koruyucusu]Akıllı Kapak, monitörünüzü güvende tutmak için yumuşak bir astar olan dayanıklı PU deri dışından yapılmıştır.Ekstra ücretsiz ekran koruyucusu çiziklerden tam koruma ile monitör vermektedirEğer eksik bir aksesuar varsa lütfen bizimle iletişime geçin.
Ekran Uzantısı ve TV Stick Bağlantısı: dizüstü bilgisayar monitöründe tekrar / bölünmüş ekran uzantısı / ikinci ekran yalnızca modu vardır.Grafikleri çizerken doğrudan monitörde referans verilerini görüntüleyebilirsiniz, dizüstü bilgisayarınızdaki verileri analiz ederek işinizi kolaylaştırabilirsiniz.YouTube videolarını izlemek veya web sitesini taramak için paket içinde bulunan mini HDMI adaptörü ile TV çubuğunu bağlayabilirsiniz, size daha zengin bir eğlence deneyimi getirecek.
Akıllı Kapak ve Şarj Yöntemleri: Akıllı kasa, tüm monitör için mükemmel koruma sağlamak için PU deri ile yapılmıştır ve bir stand oluşturmak için farklı pozisyonlara katlanabilir.İzleme tarzınızı geliştirmek. 5V / 4A adaptörü ve USB Type-C kablosuyla donatılmış, sadece size istikrarlı bir güç kaynağı sağlamakla kalmaz, aynı zamanda çalışmak için şarj hazinesine bağlanabilirsiniz.
| Panel Türü | IPS H 178/ V178 |
|---|---|
| Ekran boyutu | 15.6" |
| Parlaklık | 350 cd/m2 |
| Çözünürlük (H x V) | 1920x1080@60Hz |
| Görünüm oranı | 16:9 |
| Panel yüzeyi | Parlama karşıtı |
| Dokunmatik panel | Dokunmatik panel |
[Plug and Play] Hiçbir sürücü gerekmez. Cihazı iki şekilde kolayca bağlayabilirsiniz. Birincisi HDMI bağlantısı aracılığıyla video ve ses aktarımı.Diğeri ise bir C tipi kabloyla video ve ses aktarımı..Thunderbolt 3.0 ile dizüstü bilgisayarları ve USB 3.1 tam arayüzü ile cep telefonu destekler.
[Yükseltilmiş Yapılandırma] Dahili çift stereo hoparlörü yüksek ve sürükleyici 360 derecelik ses sunar derin ve doğru baslarla. fare ve klavyeyi bağlamak için OTG portuyla.Ayrıca hoparlörü 3 üzerinden bağlayabilirsiniz..5mm kulaklık portu.
| Arayüz | Giriş 1 | Video için HDMI 2.0x1 |
|---|---|---|
| Giriş 2 | Güç için TypeCx1 | |
| Giriş 3 | Video için TypeCx1 | |
| Giriş 4 | Veri aktarımı için Micro USBx1 | |
| Hem A/V hem de güç için C tipi | Evet, sinyal TC bağlantısı destekler. |
1. Oyun ekranı için PS4 / PS5 bağlama desteği
2- Batarya seçeneği var. Batarya ile, nereye giderseniz gidin kullanmak kolaydır.
Akü: 10000 mAh
3Ürünlerin detaylı resimleri