|
Ürün ayrıntıları:
|
|
| Menşe yeri: | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı: | OEM or CNHOPESTAR |
| Sertifika: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Model numarası: | Hop156 |
|
Ödeme & teslimat koşulları:
|
|
| Min sipariş miktarı: | 1 adet |
| Fiyat: | Price can be negotiable |
| Ambalaj bilgileri: | 53x10x31cm |
| Teslim süresi: | 2-8 iş günü |
| Ödeme koşulları: | L/C, D/P, T/T, Western Union |
| Yetenek temini: | 50000 adet/ay |
[FHD 1080P IPS Ekran]: UPERFECT HDR taşınabilir ekran çarpıcı 1920 x 1080 çözünürlüklü görseller ve harika renk üretimi ile canlı bir görüntü ve gerçekten sürükleyici görüntüleme deneyimi sunar.6 inçlik Full HD IPS taşınabilir ekran, 178° Tam görüntüleme açısı ve gözlerinizin uzun süreli kullanım sırasında yorulmasını engelleyen Göz Bakım teknolojisi. Yansıtıcı etkisi olmayan mat, parlaklığa karşı bitki yapısı olan panel, iç ve dış kullanım için uygundur.
Bu HD monitör için taşınabilir, deri zekâlı katlanabilir koruyucu kağıt ile birlikte geliyor.Kullanıcının yüksekliğine ve masanın yüksekliğine göre doğru açıyı ayarlayabilir; Ayrıca ihtiyaçlarınıza göre Standart Mod veya Portre Modu'na yerleştirilebilir.
1080P FHD ve IPS panelli: 1920 x 1080 yüksek çözünürlüklü ve 15.6 inçlik tam HD ekranla taşınabilir monitörümüz, yüksek dinamik renk aralığı ve görüntü ayrıntıları sağlamak için HDR teknolojisini destekler.IPS sabit ekran teknolojisi ile LCD panelin yanıt süresi konusunda mükemmel bir performansı vardır, dinamik yüksek çözünürlüklü resimleri ve doğru renk üretimini görüntüler, size en iyi görsel efektleri ve görüntüleme deneyimini sağlar.
Akıllı Kapak ve Şarj Yöntemleri: Akıllı kasa, tüm monitör için mükemmel koruma sağlamak için PU deri ile yapılmıştır ve bir stand oluşturmak için farklı pozisyonlara katlanabilir.İzleme tarzınızı geliştirmek. 5V / 4A adaptörü ve USB Type-C kablosuyla donatılmış, sadece size istikrarlı bir güç kaynağı sağlamakla kalmaz, aynı zamanda çalışmak için şarj hazinesine bağlanabilirsiniz.
Uyumlu Aygıtlar: Çift Tip-C ve Mini HDMI portu sağlayın, bilgisayar monitörü dizüstü bilgisayar, PC, TV Stick, PS4, Xbox, Switch, Tablet, Telefon ve MAC vb.İş sunumlarını oynatmak için cihazları kolayca bağlayabilirsiniz, videolar, filmler ve oyunlar vb. (Not: PC monitöründe iki C tipi bağlantı noktası vardır: biri veri aktarımı için ve diğeri şarj için)
| Panel Türü | IPS H 178/ V178 |
|---|---|
| Ekran boyutu | 15.6" |
| Parlaklık | 350 cd/m2 |
| Çözünürlük (H x V) | 1920x1080@60Hz |
| Görünüm oranı | 16:9 |
| Panel yüzeyi | Parlama karşıtı |
| Dokunmatik panel | Dokunmatik panel |
| Arayüz | Giriş 1 | Video için HDMI 2.0x1 |
|---|---|---|
| Giriş 2 | Güç için TypeCx1 | |
| Giriş 3 | Video için TypeCx1 | |
| Giriş 4 | Veri aktarımı için Micro USBx1 | |
| Hem A/V hem de güç için C tipi | Evet, sinyal TC bağlantısı destekler. |
Akü: 10000 mAh