Sıcak Satış 15.6 İnç Tıbbi Hastane Android Tablet PC Duvara Monte POE NFC Sağlık Tablet Tek Tıklamayla Arama
| Boyut: | 15.6 inç |
|---|---|
| işlemci tipi: | RK3288/RK3566/RK3399/RK3568 |
| İşletim Sistemi: | Android 8.1/9.0/10/11 |
| Veri deposu: | 2/4GB |
| ROM: | 16/32GB |
| Boyut: | 15.6 inç |
|---|---|
| işlemci tipi: | RK3288/RK3566/RK3399/RK3568 |
| İşletim Sistemi: | Android 8.1/9.0/10/11 |
| Veri deposu: | 2/4GB |
| ROM: | 16/32GB |
| Boyut: | 15.6 inç |
|---|---|
| İşlemci: | RK3566 |
| Veri deposu: | 2/4GB |
| ROM: | 16/32GB |
| sistem: | Android 11 |
| Boyut: | 10.1 inç |
|---|---|
| İşlemci: | RK3399 |
| sistem: | Android İsteğe Bağlı |
| Veri deposu: | 2 GB |
| ROM: | 16 GB |
| Tip: | TFT |
|---|---|
| Başvuru: | İç mekan, dış mekan, otobüs, taksi, mağaza alışveriş merkezi |
| Panel boyutu: | 18,5" |
| Maksimum çözünürlük: | 1366*768 |
| Görüntüleme açısı: | V: 89 H: 89 |
| Garanti (yıl): | 2 yıl |
|---|---|
| Senaryolar: | Profesyonel için |
| Özellik: | Su geçirmez |
| şarj arayüzü: | Mikro USB |
| Sürücü arayüzü: | USB 3.0 |
| Warranty(Year): | 2-Year |
|---|---|
| Scenarios: | For Professional |
| charging interface: | DC |
| Drive Interface: | usb |
| Camera: | Front Camera |
| Processor: | RK3288 quad-core processor |
|---|---|
| RAM: | 2GB |
| ROM: | 16GB |
| Keyword: | 10 Inch POE Smart Home Android Tablet |
| 4K Video Decoding Support: | Yes |
| Type: | TFT |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Pixel Pitch: | 0.227mm (W) |
| Contrast Ratio: | 1000 : 1 |
| Ürün Durumu: | stok |
|---|---|
| geniş ekran: | - Evet. |
| Ekran boyutu: | 15.6" |
| Ekran Tipi: | IPS |
| Türü: | Taşınabilir Monitör |
| İşlemci: | Dört Çekirdekli 1,3 GHz |
|---|---|
| Renk: | beyaz renk |
| Çağrı Handgrip: | Evet |
| İşlev: | NFC POE |
| Kullanmak: | Hastane |
| Türü: | IPS |
|---|---|
| Uygulama: | İçeride |
| Görme açısı: | 85/85/85/85 ((L/R/U/D) |
| Piksel aralığı: | 0,264 mm |
| Kontrast Oranı: | 800:1 |
| Ekran boyutu: | 15,6 inç |
|---|---|
| Renk: | Siyah, Koyu Gri |
| Karar: | 3840 x2160 |
| Arayüz türü: | USB, HDMI, Typec*2 |
| Türü: | Kapasitif 10 puan dokunma (isteğe bağlı) |
| Ekran boyutu: | 15.6 inç |
|---|---|
| Veri deposu: | 2/4GB |
| ROM: | 16/32GB |
| İşletim Sistemi: | Android 6.0/7.1/8.0/9.0/10/11 |
| Ekran çözünürlüğü: | 1920x1080 |
| Boyut: | 10.1 inç |
|---|---|
| İşlemci: | Dört Çekirdekli Cor-Tex A17,1.8G, RK3288 |
| Veri deposu: | 2 GB |
| Dahili bellek: | 16 GB |
| İşletim Sistemi: | Android 8.1/10.0 |