|
Ürün ayrıntıları:
|
|
| Menşe yeri: | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı: | OEM |
| Sertifika: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Model numarası: | YA133T-3288 |
|
Ödeme & teslimat koşulları:
|
|
| Min sipariş miktarı: | 1 parça |
| Fiyat: | Price can be negotiable |
| Ambalaj bilgileri: | Standart Ambalaj OEM Logo Kamera Pazarı NFC 10 inç Android Ekran Reklamcılığı |
| Teslim süresi: | 2-8 iş günü |
| Ödeme koşulları: | L/C, D/P, T/T, Western Union |
| Yetenek temini: | 50000 adet/ay |
| Ekran | 13,3 inç LED ekran |
| Çözünürlük | 1920x1080 |
| Parlaklık | 300cd/m² |
| Kontrast | 1000 |
| Ekran Ölçeği/Görüntü Alanı | 16:10 / Görüntü alanı: 285×177mm |
| İşlemci | Rockchip RK3288 dört çekirdekli işlemci, 2,0G saat hızında |
| RAM | 2G |
| ROM | 8GB |
| Sistem | Android 6.0/8.1 |
| WIFI | 802.11b/g/n |
| Ethernet | RJ45 ağ arabirimine bağlantıyı destekler |
| Bluetooth | Bluetooth 4.0 |
| 3G/4G | Harici 3G/4G USB dongle desteği |
| SD Kart | 1×SD kart yuvası (maksimum 32GB destek) |
| Mini USB | 1×USB OTG (hata ayıklama ve sistem programlama için) |
| USB 2.0 | 3×USB 2.0 arabirimi (USB bellek, fare, klavye, yazıcı vb. destekler) |
| RJ45 | 1×RJ45 ağ arabirimi |
| Kulaklık | 1×3,5 mm kulaklık jakı |
| Güç | 1×4,0 mm güç DC jakı |
| Video Desteği | MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, H.263, H.264, RV (maksimum 1080P destek) |
| Ses Desteği | MP3, WMA, AAC ve daha fazlası |
| Resim Desteği | JPEG, JPG |
| Kablosuz Fare/Klavye | Destek |
| Hoparlör | 2×2W hoparlör |
| Kamera | Standart 200W piksel kamera (500W piksel kamera isteğe bağlı) |
| OSD Dili | Çince, İngilizce, Almanca, Korece, Rusça, Fransızca, İspanyolca, Arapça ve daha fazlası |
| Yazılım Desteği | Ücretsiz kurulum uygulamaları (haritalar, oyunlar, e-posta, kendi geliştirdiği uygulamalar vb.) |