15.6 inç SEO NFC Perakende Tablet Rockchip L şeklinde Android 11 Restoran Menüsü Tablet
| Ekran boyutu: | 15.6 inç |
|---|---|
| Veri deposu: | 2/4GB |
| ROM: | 16/32GB |
| İşletim Sistemi: | Android 6.0/7.1/8.0/9.0/10/11 |
| Ekran çözünürlüğü: | 1920x1080 |
| Ekran boyutu: | 15.6 inç |
|---|---|
| Veri deposu: | 2/4GB |
| ROM: | 16/32GB |
| İşletim Sistemi: | Android 6.0/7.1/8.0/9.0/10/11 |
| Ekran çözünürlüğü: | 1920x1080 |
| Boyut: | 10.1 inç |
|---|---|
| İşlemci: | Dört Çekirdekli Cor-Tex A17,1.8G, RK3288 |
| Veri deposu: | 2 GB |
| Dahili bellek: | 16 GB |
| İşletim Sistemi: | Android 8.1/10.0 |
| Boyut: | 10.1 inç |
|---|---|
| İşlemci: | RK3399 |
| sistem: | Android 7.1/8.0/9.0/10/11 |
| Veri deposu: | 2 GB |
| ROM: | 16 GB |
| İşlemci: | RK3576S |
|---|---|
| İşletim sistemi: | Android İsteğe Bağlı |
| Ekran çözünürlüğü: | 1920*1080 |
| İç bellek: | 64GB |
| Veri deposu: | 4 cigabayt |
| Size: | 10.1Inch |
|---|---|
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP RK3399,Dual-core A72+quad-core A53 |
| Memory Capacity: | 2GB/16GB (4+32GB optional) |
| Touch Screen Type: | Capacitive Screen 10 Points Touch |
| Display resolution: | 1280x800 |
| İşlemci: | RK3399 |
|---|---|
| İşletim Sistemi: | Android İsteğe Bağlı |
| Ekran çözünürlüğü: | 800*1280 |
| Dahili bellek: | 16 GB |
| Veri deposu: | 2 GB |
| Garanti (yıl): | 2 yıl |
|---|---|
| Özellik: | Su geçirmez |
| şarj arayüzü: | DC |
| Satış Sonrası Hizmet: | Çağrı Merkezi ve on-line Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Denetim, Ücretsiz yedek parça, İade ve Değ |
| Kamera: | Ön kamera/arka kamera |
| Görev: | NFC, Parmak İzi Kimliği, QR Kod Tarama vb. // |
|---|---|
| Sürücü Arabirimi: | Micro SD*1, USB Typec*1, USB-A*1, SIM kart*1, HDMI*1 |
| Kamera.: | 2.0+5.0MP, 2.0+8.0MP, 5.0+13.0MP |
| Ekran çözünürlüğü: | IPS HD800*1280 ; IPS FHD 1920*1200 |
| İşletim Sistemi: | Android 9.0 |
| Görev: | NFC, Parmak İzi Kimliği, QR Kod Tarama vb. // |
|---|---|
| Sürücü Arabirimi: | Micro SD*1, USB Typec*1, USB-A*1, SIM kart*1, HDMI*1 |
| Kamera.: | 2.0+5.0MP, 2.0+8.0MP, 5.0+13.0MP |
| Ekran çözünürlüğü: | IPS HD800*1280 ; IPS FHD 1920*1200 |
| İşletim Sistemi: | Android 9.0 |
| Görev: | NFC, Parmak İzi Kimliği, QR Kod Tarama vb. // |
|---|---|
| Sürücü Arabirimi: | Micro SD*1, USB Typec*1, USB-A*1, SIM kart*1, HDMI*1 |
| Kamera.: | 2.0+5.0MP, 2.0+8.0MP, 5.0+13.0MP |
| Ekran çözünürlüğü: | IPS HD800*1280 ; IPS FHD 1920*1200 |
| İşletim Sistemi: | Android 9.0 |
| Boyut: | 17 inç |
|---|---|
| İşlemci: | N5095 |
| sistem: | Windows 10 |
| Veri deposu: | 8 gb |
| ROM: | 256 GB |
| Panel: | IPS ekranı, su geçirmez |
|---|---|
| Kamera.: | Ön Kamera 5.0MP |
| Ekran çözünürlüğü: | 1280*800 |
| İşletim Sistemi: | Android 8.1 |
| Türü: | Tablet PC, Endüstriyel Tablet |
| Boyut: | 13.3 inç |
|---|---|
| İşlemci: | RK3566 |
| sistem: | Android 11 |
| Veri deposu: | 2/4GB |
| ROM: | 16/32GB |