Temel Özellikler
| Sistem | |
| CPU | RK3566 Dört çekirdek korteks A55 |
| RAM | 2GB |
| İç bellek | 16 GB |
| Çalışma sistemi | Android 11 |
| Görüntüle | |
| Panel | 21 inçlik çubuk ekranı |
| Karar | 1920*360 |
| Görme açısı | 178°/178° |
| Görüntüleme modu | Siyah, IPS. |
| Kontrast oranı | 1200 |
| Parlaklık | 250 cd/m2 tipi |
| Görünüm oranı | Çubuk ekranı |
| Ağ | |
| Wifi | 802.11b/g/n |
| Ethernet | 100M/1000M Ethernet |
| Dondurma diş | Bluetooth 4.0 |
| Arayüz | |
| USB Host x3 | USB 2.0 |
| USB OTG | USB OTG |
| SD kart yuvası | SD/MMC kart yuvası |
| Kulaklık | 3.5mm kulaklık |
| Güç Jack | DC girişi |
| RJ45 | Ethernet |
| Medya oyunu | |
| Video biçimi | MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, H.263H.264VC1, RV ve TV, 4K'ye kadar destek. |
| Fotoğraf | jpeg |
| Diğerleri | |
| VESA | Duvar monte |
| Dil | Çok dilli |
| Güç tüketimi | 24W |
| Aksesuarlar | |
| Adaptör | Adaptör, 12V/3A |
| Kullanıcı kılavuzu | - Evet. |
21 inçlik ekran
21 inçlik bir ekranla, çok fazla kurulum veya görüntüleme alanını işgal etmeyecek. 21 inçlik ekran daha hafiftir, bu da kurulum ve Düşük enerji tüketimi güç tasarrufu sağlayabilir ve ekipmanların hizmet ömrünü uzatabilir. Tasarım önemli reklam bilgilerini, fiyat ayrıntılarını vb. gösterebilir. Ekranda bilgi.
![]()
1930x360 HD çözünürlük
1920x360 çözünürlüğü ile, fiyatları, promosyon bilgileri ve ürün görüntülemek için uygundur Karar açık bir içerik sunar ve izleyiciler kolayca gerekli bilgileri elde edebilir.
![]()
IPS Geniş Görme açısı
IPS ekranı ile müşteriler reklamları görebilirler. Herhangi bir açıdan içeriği, ve açı sorunları nedeniyle görüntüleme etkisini etkilemez. Müşteriler ve reklam verimliliğini artırmak.
![]()
Yatay ve Dikey Kurulum
Dahili yatay ve dikey ekran akıllı anahtarlama.Farklı kurulum gereksinimlerine uyarlanabilir.Kullanıcılar İhtiyaçlarına göre farklı çalma yöntemlerini seçebilirler.
![]()
Ekran Alanını Böl
Reklamların çeşitliliğini artıran reklamları oynatmak için istediğiniz oranı seçebilirsiniz Kullanıcılar ekrandaki reklam içeriği modülünü ihtiyaçlarına göre ayırabilirler. Reklamın tanıtımını arttırır.
![]()
![]()
Paketleme destek özelleştirme, kullanıcılar kutu üzerinde logo etiketlerini özelleştirebilirsiniz. Kullanıcının farklı ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiştir.
![]()