OEM 10.1 Inch RK3128 NFC POE Bankası için yatay masaüstü tablet bilgisayar
| Kamera.: | Ön kamera |
|---|---|
| Dokunmatik Ekran Tipi: | Kapasitif Ekran |
| Kamera.: | Ön kamera |
|---|---|
| Dokunmatik Ekran Tipi: | Kapasitif Ekran |
| Ürün Adı: | 10.1 inçlik L şeklindeki restoran sipariş tablet |
|---|---|
| Dokunmatik Ekran Tipi: | Kapasitif Ekran |
| Ekran çözünürlüğü: | 800*1280 |
| İşletim Sistemi: | Android 8.1 |
| Kullanımı: | İşletme |
| Görev: | NFC, Parmak İzi Kimliği, QR Kod Tarama vb. // |
|---|---|
| Sürücü Arabirimi: | Micro SD*1, USB Typec*1, USB-A*1, SIM kart*1, HDMI*1 |
| Kamera.: | 2.0+5.0MP, 2.0+8.0MP, 5.0+13.0MP |
| Ekran çözünürlüğü: | IPS HD800*1280 ; IPS FHD 1920*1200 |
| İşletim Sistemi: | Android 9.0 |
| Görev: | NFC, Parmak İzi Kimliği, QR Kod Tarama vb. // |
|---|---|
| Sürücü Arabirimi: | Micro SD*1, USB Typec*1, USB-A*1, SIM kart*1, HDMI*1 |
| Kamera.: | 2.0+5.0MP, 2.0+8.0MP, 5.0+13.0MP |
| Ekran çözünürlüğü: | IPS HD800*1280 ; IPS FHD 1920*1200 |
| İşletim Sistemi: | Android 9.0 |
| Görev: | NFC, Parmak İzi Kimliği, QR Kod Tarama vb. // |
|---|---|
| Sürücü Arabirimi: | Micro SD*1, USB Typec*1, USB-A*1, SIM kart*1, HDMI*1 |
| Kamera.: | 2.0+5.0MP, 2.0+8.0MP, 5.0+13.0MP |
| Ekran çözünürlüğü: | IPS HD800*1280 ; IPS FHD 1920*1200 |
| İşletim Sistemi: | Android 9.0 |
| Sürücü arayüzü: | USB HDMI RJ45 |
|---|---|
| Satış sonrası servis: | Çağrı Merkezi ve on-line Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Denetim, Ücretsiz yedek parça, İade ve Değ |
| Kamera: | Ön kamera |
| İşlemci İmalatı: | Rockchip Quda çekirdeği |
| Dokunmatik Ekran Tipi: | Kapasitif ekran |
| Garanti(Yıl): | 2 yıl |
|---|---|
| Sürücü Arabirimi: | USB, RJ45, Micro-USB, SD Kart Yuvası, OTG |
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı Merkezi ve on-line Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Denetim, Ücretsiz yedek parça, İade ve Değ |
| Kamera.: | Ön Kamera 2.0 |
| İşlemci İmalatı: | Rockchip |
| Boyut: | 13.3 inç |
|---|---|
| İşlemci: | RK3399 |
| sistem: | Android 8.1 |
| Veri deposu: | 2/4GB |
| ROM: | 16/32GB |
| Malzeme: | ABS |
|---|---|
| İşlemci: | RK3288, dört çekirdekli korteks A17,1.6g |
| Panel: | 15.6 "LCD IPS paneli |
| Ekran Kipi: | Normalde siyah, IPS |
| Mikro USB: | Mikro USB OTG |
| İşlemci: | RK3568 |
|---|---|
| İşletim Sistemi: | Android 11 |
| Ekran çözünürlüğü: | 1920*1080 |
| İç bellek: | 32GB |
| Veri deposu: | 4 cigabayt |
| Boyut: | 13.3 inç |
|---|---|
| işlemci tipi: | RK3288, dört çekirdekli korteks A17,1.8G |
| İşletim Sistemi: | Android 6.0/8.1 |
| Hafıza kapasitesi: | 2/4GB |
| Hafıza: | 16/32GB |
| Boyut: | 15 inç |
|---|---|
| İşlemci: | N100 |
| sistem: | Windows 10/11 |
| Veri deposu: | 8 gb |
| ROM: | 256 GB |
| Garanti(Yıl): | 2 yıl |
|---|---|
| senaryolar: | Profesyoneller için |
| Özellik: | Su geçirmez |
| Şarj arayüzü: | DC |
| Sürücü Arabirimi: | USB |
| Boyut: | 10.1 inç |
|---|---|
| işlemci tipi: | RK3399 |
| Veri deposu: | 2 GB |
| Hafıza: | 16 GB |
| Karar: | 1280*800 |
| Garanti(Yıl): | 3 yıl |
|---|---|
| senaryolar: | Profesyoneller için |
| Özellik: | Su geçirmez |
| Sürücü Arabirimi: | USB TİPİ C |
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı Merkezi ve on-line Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Denetim, Ücretsiz yedek parça, İade ve Değ |