IP68 Endüstriyel Sağlam Tablet
| Garanti(Yıl): | 3 yıl |
|---|---|
| Sürücü arayüzü: | USB HDMI RJ45, SD Kart Yuvası, Type-C |
| Kamera: | 5MP/2MP ön seçeneği, 13MP/5MP/8MP arka seçeneği |
| İşlemci İmalatı: | Rockchip 3399 2.0GHz |
| Ekran çözünürlüğü: | (daha yüksek isteğe bağlı) |
| Garanti(Yıl): | 3 yıl |
|---|---|
| Sürücü arayüzü: | USB HDMI RJ45, SD Kart Yuvası, Type-C |
| Kamera: | 5MP/2MP ön seçeneği, 13MP/5MP/8MP arka seçeneği |
| İşlemci İmalatı: | Rockchip 3399 2.0GHz |
| Ekran çözünürlüğü: | (daha yüksek isteğe bağlı) |
| Boyut: | 13.3/15.6inch |
|---|---|
| İşlemci: | İsteğe bağlı |
| Veri deposu: | 2/4/8GB |
| ROM: | 16/32/64/128 GB |
| sistem: | Windows 7/10, Android |
| Garanti(Yıl): | 3 yıl |
|---|---|
| senaryolar: | Profesyoneller için |
| Özellik: | Su geçirmez |
| Sürücü Arabirimi: | USB TİPİ C |
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı Merkezi ve on-line Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Denetim, Ücretsiz yedek parça, İade ve Değ |
| Boyut: | 13.3 inç IPS |
|---|---|
| Kamera.: | 2MP Ön Kamera |
| işlemci: | Rockchip RK3288 Quad Core |
| dokunmatik ekran: | Kapasitif Ekran |
| Karar: | 1920x1080 |
| Boyut: | 19 inç |
|---|---|
| İşlemci: | RK3399 |
| sistem: | Android 11 |
| dokunmatik panel: | Kapasitif dokunuş |
| Veri deposu: | 2 GB |
| Boyut: | 15.6 inç |
|---|---|
| İşlemci: | RK3399 |
| sistem: | Android 7.1/8.0/9.0/10 |
| Veri deposu: | 2 GB |
| ROM: | 16 GB |
| Ekran Boyutu: | 15 inç |
|---|---|
| Çözünürlük: | 1024×768 |
| Parlaklık: | 400cd/m2 |
| Garanti: | 3 Yıl |
| en boy oranı: | 5:4 |
| Boyut: | 15.6 inç çift ekran |
|---|---|
| İşletim Sistemi: | Android, Windows |
| İşlemci: | N2840, I3 3. Nesil/N2840 |
| Hafıza: | 4GB DDR4 |
| Sabit Disk Kapasitesi: | 64 GB |
| Model Numarası: | S6 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM |
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
| Özel özellik: | Destek Özelleştirme |
| Boyut: | 15.6 "LCD panel |
|---|---|
| işlemci tipi: | RK3566 |
| İşletim Sistemi: | Android 11 |
| Arabirim: | USB / RJ45 / SD / Kulaklık |
| Veri deposu: | 2/4GB |
| Malzeme: | Karams |
|---|---|
| İşlemci: | RK3288, dört çekirdekli korteks A17,1.6g |
| İç bellek: | 16GB |
| Dokunmatik ekran: | 10 noktalı kapasitif dokunuş |
| Panel: | 13.3 "LCD panel |
| Boyut: | 10.1inch |
|---|---|
| İşlemci türü: | RK3288, dört çekirdekli korteks A17,1.8G |
| Veri deposu: | 2GB |
| ROM: | 16GB |
| Ekran çözünürlüğü: | 1280*800 |
| Boyut: | 13.3 inç |
|---|---|
| İşlemci: | RK3566 |
| Veri deposu: | 2/4GB |
| ROM: | 16/32GB |
| sistem: | Android 11 |
| Boyut: | 13.3 inç |
|---|---|
| İşlemci: | RK3399 |
| Veri deposu: | 2 GB |
| Karar: | 1920x1080 |
| ROM: | 16 GB |
| Boyut: | 10.1 inç |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| sistem: | Android 11 |
| Veri deposu: | 2/4 GB |
| ROM: | 16/32GB |