15.6 inç All In One Android Tablet WiFi RJ45 HDMI Android 8.1 9.0
| Boyut: | 10. İnç IPS |
|---|---|
| Kamera.: | 2MP Ön Kamera |
| işlemci: | Rockchip RK3288 /RK3128 /RK3399 |
| dokunmatik ekran: | Kapasitif Ekran |
| Karar: | 1280*800 |
| Boyut: | 10. İnç IPS |
|---|---|
| Kamera.: | 2MP Ön Kamera |
| işlemci: | Rockchip RK3288 /RK3128 /RK3399 |
| dokunmatik ekran: | Kapasitif Ekran |
| Karar: | 1280*800 |
| Boyut: | 15.6 inç |
|---|---|
| İşlemci: | RK3568 |
| sistem: | Android 14 |
| Veri deposu: | 4 cigabayt |
| ROM: | 32 GB |
| Garanti: | 3 yıl |
|---|---|
| Şarj arayüzü: | USB Tip A |
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı Merkezi ve on-line Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Muayene, Ücretsiz yedek parça, İade ve Değ |
| Kamera.: | Ön kamera |
| işlemci tipi: | RK3288, dört çekirdekli korteks A17,1.8G |
| İşlemci: | RK3288, dört çekirdekli korteks A17,1.6g |
|---|---|
| Veri deposu: | 2GB |
| ROM: | 16GB |
| Çalışma sistemi: | Android 8.1 |
| Dokunmatik ekran: | 10 noktalı kapasitif dokunuş |
| Boyut: | 10.1 inç |
|---|---|
| İşlemci: | Dört Çekirdekli Cor-Tex A17,1.8G, RK3288 |
| İşletim Sistemi: | Android 8.1/10.0 |
| Veri deposu: | 2 GB |
| Dahili bellek: | 16 GB |
| Boyut: | 15,6 inç/21,5 inç/24 inç/32 inç isteğe bağlı |
|---|---|
| Uygulama: | ticari reklam ekranı |
| Parlaklık: | 250cd/m2 |
| Yanıt Süresi: | 5ms |
| Ethernet: | Destek |
| Arayüz: | USB / RJ45 / SD / Kulaklık SIM kart yuvası |
|---|---|
| şarj arayüzü: | USB Tip A |
| dokunmak: | 10 noktalı kapasitif dokunuş |
| Veri deposu: | 2GB/4GB |
| ROM depolama: | 32GB/64GB |
| Garanti(Yıl): | 3 yıl |
|---|---|
| senaryolar: | Profesyoneller için |
| Özellik: | Su geçirmez |
| Sürücü Arabirimi: | USB Tip C RJ45 |
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı Merkezi ve on-line Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Denetim, Ücretsiz yedek parça, İade ve Değ |
| Boyut: | 14 inç IPS |
|---|---|
| Kamera.: | dürbün kamera |
| işlemci: | Rockchip RK3288 Quad Core |
| dokunmatik ekran: | Kapasitif Ekran |
| Karar: | 1920x1080 |
| Malzeme: | ABS |
|---|---|
| İşlemci: | RK3288, dört çekirdekli korteks A17,1.6g |
| Dahili bellek: | 16 GB |
| dokunmatik ekran: | 10 noktalı kapasitif dokunmatik |
| Panel: | 13.3 "LCD panel |
| Warranty(Year): | 2-Year |
|---|---|
| charging interface: | DC |
| Drive Interface: | USB 2.0 |
| After-sales Service: | Call Center and on-line Technical Support, Onsite Training and Inspection, Free spare parts, Return and Replacement, Repair |
| Camera: | Front Camera |
| Warranty(Year): | 3-YEAR |
|---|---|
| Drive Interface: | USB HDMI RJ45 Type-c |
| After-sales Service: | Call Center and on-line Technical Support, Onsite Training and Inspection, Free spare parts, Return and Replacement, Repair, Others |
| Camera: | Front Camera |
| Processor Manufacture: | Rockchip |
| Anahtar Kelime: | 10 inç Poe Android Tablet |
|---|---|
| işlemci tipi: | RK3288, dört çekirdekli korteks A17,1.8G |
| Hafıza kapasitesi: | 2 GB |
| Kamera.: | Ön kamera |
| Ekran çözünürlüğü: | 1280*800 |
| Garanti: | 2 yıl |
|---|---|
| Kamera.: | Ön kamera |
| işlemci: | RK3288, dört çekirdekli korteks A17,1.6g |
| Hafıza kapasitesi: | 2 GB |
| Ekran çözünürlüğü: | 1280x800 |
| Size: | 10. inch IPS |
|---|---|
| Camera: | 2MP Front Camera |
| Processor: | Rockchip RK3288 /RK3128/RK3399 |
| Touch Screen: | Capacitive Screen |
| Resolution: | 1280*800 |