|
Ürün ayrıntıları:
|
|
| Menşe yeri: | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı: | OEM |
| Sertifika: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Model numarası: | WL1412T |
|
Ödeme & teslimat koşulları:
|
|
| Min sipariş miktarı: | 1 parça |
| Fiyat: | Price can be negotiable |
| Ambalaj bilgileri: | Hediye Kutusu (Ambalajlı) 320mm 241mm 129mmnet (kg) 1.45KGTOUCHSCREEN Android Tablet NFC |
| Teslim süresi: | 2-8 iş günü |
| Ödeme koşulları: | L/C,D/P,T/T,Western Union |
| Yetenek temini: | 50000 adet/ay |
| Sistem Özellikleri | |
|---|---|
| CPU | Dört çekirdekli korteks A17, 1.6G, RK3288 |
| RAM | 2GB |
| İç hafıza | 16 GB |
| İşletim Sistemi | Android 8.1 |
| Dokunmatik Ekran | 10 Noktalık kapasitif dokunuş |
| Ekran Özellikleri | |
| Panel | 14 inçlik LCD IPS panelli |
| Karar | 1920*1080 |
| Etkin Alan | 293.76 ((H) x165.24mm ((V) |
| Ekran Kipi | Normalde siyah, IPS |
| Görme açısı | 85/85/85/85 (L/R/U/D) |
| Kontrast oranı | 800 |
| Parlaklık | 250 cd/m2 |
| Görünüm oranı | 16:9 |
| Ağ ve Bağlantı | |
| Wifi | 802.11b/g/n |
| Ethernet | 100M/1000M Ethernet |
| Bluetooth | Bluetooth 4.0 |
| Arayüzler | |
| Kart yuvası | TF kartı |
| USB | 2 x USB Anahtar |
| Mikro USB | Micro USB OTG |
| HDMI | HDMI çıkışı, 4K desteği |
| RJ45 | RJ45 |
| Serili Port | Seril port için USB, RS232 |
| Güç Jack | DC güç girişi |
| Kulaklık | 3.5mm kulaklık |
| Medya Çalma | |
| Video Biçimi | MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, H.263H.264, VC1, RV vb., 4Kx2K'ye kadar destek |
| Ses Biçimi | MP3/WMA/AAC vb. |
| Fotoğraf | JPEG |
| Ek Özellikler | |
| Akü | N/A |
| NFC | İsteğe bağlı, NFC 13.56MHz, ISO14443A/ISO14443B/ISO 15693/Mifare classic/Sony felica |
| Konuşmacı | 2 x 1W |
| Kamera. | Binoküler kamera |
| MIC | Dahili MIC |
| Güç tüketimi | 15W |
| Çalışma sıcaklığı | 0-40°C |
| Dil | Çok dilli |
14 Inch Android All-in-One POS Tablet, müşteri etkileşimlerini artırırken operasyonları kolaylaştırmak isteyen işletmeler için çok yönlü bir çözüm sunar.Bu iş terminali, hızlı tempolu ticari ortamların zorlu taleplerini karşılamak için yüksek performanslı donanım ile sezgisel yazılım uyumluluğunu birleştirir..
Duyarlı 14 inçlik bir dokunmatik ekran ve 2GB RAM ile donatılmış olan bu her şeyi içeren tablet, birden fazla uygulamayı aynı anda çalıştırırken bile sorunsuz, gecikme olmadan çalışmayı sağlar.Entegre NFC işlevselliği sorunsuz temassız işlemleri ve hızlı erişim yönetimini sağlar, perakende kasası, resepsiyon operasyonları veya müşteri hizmetleri tezgahları için idealdir.
Donanımın ötesinde, bu Android tablet B2B dağıtım için optimize edilmiştir.ve analitik gösterge panellerini kullanılabilir bilgiler elde etmek ve operasyonel verimliliği artırmak içinKullanıcı dostu arayüzü, personel için eğitim süresini azaltırken, gelişmiş bağlantı seçenekleri esnek ağ entegrasyonuna izin verir.
Kurumsal ortamlar için, 14 Inch Android Tablet, sürekli kullanım altında güvenilir performans sağlar.Ticari düzeyde ekran, müşteriye yönelik uygulamalar için netlik ve yanıt verimi sağlar, dayanıklı yapısı günlük operasyonel zorluklara dayanırken.
Perakende, misafirperverlik veya ofis ortamlarında kullanılırsa kullanılsın, bu tablet işletmelerin müşteri deneyimlerini geliştirmelerini, personel verimliliğini optimize etmelerini ve operasyonel taleplere hızlı bir şekilde uyum sağlamalarını sağlar.Gelişmiş Android teknolojisini pratik iş odaklı özelliklerle birleştirerek, 14 Inç All-in-One POS Tablet, modern kurumsal operasyonlar için gerekli bir araç haline geliyor.