|
Ürün ayrıntıları:
|
|
| Menşe yeri: | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı: | OEM |
| Sertifika: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Model numarası: | WA1342T |
|
Ödeme & teslimat koşulları:
|
|
| Min sipariş miktarı: | 1 parça |
| Fiyat: | USD 253 -258 PCS |
| Ambalaj bilgileri: | ahşap paket |
| Teslim süresi: | 6-10 iş günü |
| Ödeme koşulları: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Yetenek temini: | 50000 adet/ay |
Tümü bir Android tablet, endüstriyel ve ticari uygulamalar için güçlü performansla gelişmiş bağlantı seçeneklerini birleştirir.
| Sistem | Özellikler |
|---|---|
| CPU | RK3288, Dört çekirdekli korteks A17, 1.6G |
| RAM | 2GB |
| İç hafıza | 16 GB |
| İşletim Sistemi | Android 5.1/8.1 |
| Dokunmatik Ekran | 10 Noktalık kapasitif dokunuş |
| Görüntüle | Özellikler |
|---|---|
| Panel | 13.3" LCD panelli |
| Karar | 1920*1080 |
| Etkin Alan | 293.76 ((H) x165.24mm ((V) |
| Ekran Kipi | Normalde siyah. |
| Görme açısı | 85/85/85/85 ((L/R/U/D) |
| Kontrast oranı | 800 |
| Parlaklık | 250 cd/m2 |
| Görünüm oranı | 16:9 |
| Ağ ve Bağlantı | Özellikler |
|---|---|
| Wifi | 802.11b/g/n |
| Ethernet | 100M/1000M Ethernet |
| Bluetooth | Bluetooth 4.0 |
| Arayüzler | Özellikler |
|---|---|
| Kart yuvası | SD kartı |
| USB | USB makinesini |
| Mikro USB | Micro USB OTG |
| USB | Seri için USB (RS232 biçimi) |
| POE ile RJ45 | RJ45 |
| POE | IEEE802.3at POE+, 25,5W |
| Güç Jack | DC güç girişi |
| Kulaklık | 3.5mm kulaklık + Mikrofon |
| Medya Çalma | Özellikler |
|---|---|
| Video Biçimi | MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, H.263H.264, VC1, RV vb., 4K'ye kadar destek |
| Ses Biçimi | MP3/WMA/AAC vb. |
| Fotoğraf | JPEG |
| Ek Özellikler | Özellikler |
|---|---|
| VESA | 75x75mm |
| Konuşmacı | 2*1.5W |
| LED Işık Çubuğu | LED ışık çubuğu RGB |
| NFC | İsteğe bağlı, NFC 13.56MHz, ISO14443A/ISO14443B/ISO 15693/Mifare classic/Sony felica |
| Kamera. | 2.0M/P, ön kamera |
| Çalışma sıcaklığı | 0-40°C |
| Dil | Çok dilli |