Konferans Odası Programı Ekranı 13.3 Inch RK3399 CPU 16/32 GB ROM ve 5.0M / P Kamera ile Android Tablet
| Boyut: | 13.3 inç |
|---|---|
| İşlemci: | RK3399 |
| Renk: | Android 8.1/9.0/10/11/13 |
| Veri deposu: | 2/4 GB |
| ROM: | 16/32GB |
| Boyut: | 13.3 inç |
|---|---|
| İşlemci: | RK3399 |
| Renk: | Android 8.1/9.0/10/11/13 |
| Veri deposu: | 2/4 GB |
| ROM: | 16/32GB |
| Boyut: | 14 inç |
|---|---|
| İşlemci: | RK3566 |
| Renk: | Android 11 |
| Veri deposu: | 2/4 GB |
| ROM: | 16/32GB |
| Boyut: | 13,3 inç |
|---|---|
| İşlemci: | RK3568 |
| Renk: | Android İsteğe Bağlı |
| Veri deposu: | 2/4 GB |
| ROM: | 16/32GB |
| Garanti: | 3 yıl |
|---|---|
| Şarj Arayüzü: | USB Tip A |
| Satış Sonrası Hizmet: | Çağrı Merkezi ve Online Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Denetim, Ücretsiz Yedek Parça, İade ve Deği |
| Kamera: | Ön kamera |
| İşlemci türü: | RK3288, dört çekirdekli korteks A17,1.8G |
| Arayüz: | USB / RJ45 / SD / Kulaklık SIM kart yuvası |
|---|---|
| şarj arayüzü: | USB Tip A |
| Dokunmak: | 10 noktalı kapasitif dokunuş |
| Ürün Durumu: | stok |
| Veri deposu: | 2GB/4GB |
| Arayüz: | USB / RJ45 / SD / Kulaklık SIM kart yuvası |
|---|---|
| şarj arayüzü: | USB Tip A |
| dokunmak: | 10 noktalı kapasitif dokunuş |
| Veri deposu: | 2GB/4GB |
| ROM depolama: | 32GB/64GB |
| Boyut: | 13.3 inç |
|---|---|
| İşlemci: | RK3566 |
| İşletim Sistemi: | Android 11 |
| Dokunmatik Ekran Türü: | Kapasitif Ekran 10 Noktalı Dokunmatik |
| Bellek kapasitesi: | 2GB/4GB |
| Boyut: | 13.3inch |
|---|---|
| İşlemci: | RK3568 |
| Sistem: | Android 11 |
| Veri deposu: | 2GB |
| ROM: | 16GB |
| Boyut: | 15.6 "LCD panel |
|---|---|
| İşlemci türü: | RK3566 |
| İşletim Sistemi: | Android 11 |
| Arayüz: | USB / RJ45 / SD / Kulaklık |
| Veri deposu: | 2/4GB |
| System: | Android 14 optional |
|---|---|
| Interface: | USB / RJ45 / SD / Earphone SIM card slot |
| Light Bar: | Four Sides Led Light Bar |
| Wifi: | 802.11b/g/n |
| Storage: | 4GB+64GB |
| İsim: | 15.6 İnç Android Tablet Bilgisayar |
|---|---|
| İşlemci: | A133/A523/RK3566/RK3568/RK3288/RK3399 |
| Veri deposu: | 2GB/4GB |
| ROM: | 16GB/32GB/64GB |
| İşletim Sistemi: | Android7.1/8.1/9.0/10/11/13 |
| İşlemci: | Dört çekirdekli rockchip |
|---|---|
| Hafıza: | 4GB+32GB |
| Destek Arayüzü: | USB*2 / RJ45 / SD |
| Ağırlık: | 1.5kg |
| LED Işık: | 4 kenar ışık çubuğu |
| Arayüz: | USB / RJ45 / SD / Kulaklık SIM kart yuvası |
|---|---|
| şarj arayüzü: | USB Tip A |
| Dokunmak: | 10 noktalı kapasitif dokunuş |
| Ürün Durumu: | stok |
| Veri deposu: | 2GB/4GB |
| İşlemci: | Dört çekirdekli rockchip |
|---|---|
| Hafıza: | 2GB+16GB |
| Destek Arayüzü: | USB*2 / RJ45 / SD |
| Ağırlık: | 1.5kg |
| LED Işık: | 4 kenar ışık çubuğu |
| Operating System: | Android |
|---|---|
| Light Bar: | Four Sides Led Light Bar |
| Type: | Tablet PC, Industrial Tablet business |
| Screen Size: | 10.1 inches |
| Touch: | 10-Point capacitive touch |