1280x800 All In One PC 15 inç dokunmatik ekran / Pos Android Tablet RK3188 Dört çekirdekli
| Kamera: | Ön kamera, ikinci web kamerası |
|---|---|
| Ürün Durumu: | Stoklamak |
| Ekran Boyutu: | 15" |
| İşlemci üretimi: | Rockchip |
| İşlemci türü: | Dört çekirdekli |
| Kamera: | Ön kamera, ikinci web kamerası |
|---|---|
| Ürün Durumu: | Stoklamak |
| Ekran Boyutu: | 15" |
| İşlemci üretimi: | Rockchip |
| İşlemci türü: | Dört çekirdekli |
| Türü: | Kapasitif 10 puan dokunuş |
|---|---|
| Parlaklık: | 350cd/m2 |
| Kalınlığı: | 11 mm |
| Garanti: | 3 yıl |
| Ürün Durumu: | stok |
| Ekran boyutu: | 13.3 inç, 15 inç isteğe bağlı |
|---|---|
| Karar: | 4K/1920 x 1080 İsteğe bağlı |
| Arayüz türü: | USB, HDMI, Typec*2 |
| Türü: | Kapasitif 10 puan dokunuş |
| Parlaklık: | 350cd/m2 |
| Boyut: | 13.3 inç |
|---|---|
| İşlemci: | RK3566 |
| sistem: | Android 11 |
| Veri deposu: | 2 GB |
| ROM: | 16GB |
| Boyut: | 15.6 inçlik ekran |
|---|---|
| İşlemci: | ben5 |
| sistem: | Windows7/10/11 |
| Veri deposu: | 8 gb |
| ROM: | 128 GB |
| Boyut: | 15,6 inç |
|---|---|
| İşlemci: | j6412, RK3288, rk3568, Intel Celeron J1900, Intel Celeron J6412, Intel i5, INTEL I3, Intel I7, Intel |
| Karar: | 1920*1080, isteğe bağlı |
| İşletim Sistemi: | Windows, Android |
| Arabirim: | RJ45, USB3.0, USB2.0, RS232, VGA, VGA/USB+RJ45+RS232+COM |
| Ekran Boyutu: | 15.6inch |
|---|---|
| Veri deposu: | 4 cigabayt |
| ROM: | 64GB |
| İşletim sistemi: | Android14/15 |
| Ekran çözünürlüğü: | 1920x1080 |
| Kamera: | Ön kamera, ikinci web kamerası |
|---|---|
| Ürün Durumu: | Stoklamak |
| Ekran Boyutu: | 13.3 " |
| İşlemci üretimi: | Rockchip |
| İşlemci türü: | Okta çekirdeği |
| Garanti: | 3 yıl |
|---|---|
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı merkezi ve çevrimiçi teknik destek, yerinde eğitim ve muayene, ücretsiz yedek parçalar, dönüş |
| Kamera: | Ön kamera |
| İşlemci türü: | RK3288, dört çekirdekli korteks A17,1.8G |
| İşlemci ana frekansı: | 1.8 GHz |
| Garanti (yıl): | 3 yıl |
|---|---|
| Senaryolar: | Profesyonel için |
| Özellik: | Su geçirmez |
| Sürücü arayüzü: | USB Tip C RJ45 |
| Satış Sonrası Hizmet: | Çağrı Merkezi ve on-line Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Denetim, Ücretsiz yedek parça, İade ve Değ |
| Garanti(Yıl): | 3 yıl |
|---|---|
| Satış sonrası servis: | Çağrı Merkezi ve çevrimiçi Teknik Destek |
| Kamera: | Ön kamera |
| İşlemci İmalatı: | Rockchip RK3288 , Çift çekirdekli A72+dört çekirdekli A53 |
| Bellek Kapasitesi: | 2GB/16GB (4+32GB isteğe bağlı) |
| Garanti(Yıl): | 3 yıl |
|---|---|
| Sürücü arayüzü: | USB HDMI RJ45 |
| Satış sonrası servis: | Çağrı Merkezi ve on-line Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Denetim, Ücretsiz yedek parça, İade ve Değ |
| Kamera: | Ön kamera |
| İşlemci İmalatı: | Rockchip |
| Boyut: | 18,5 inç |
|---|---|
| işlemci: | RK3399 |
| İşletim Sistemi: | Android 8.1/9.0/10 |
| Veri deposu: | 2 GB |
| ROM: | 16 GB |
| Boyut: | 13.3 inç |
|---|---|
| İşlemci İmalatı: | Dört Çekirdekli Korteks A17,1.6G, RK3288 |
| Veri deposu: | 2 GB/4 GB |
| Hafıza kapasitesi: | 16GB/32GB |
| İşletim Sistemi: | Android 8.1 |
| Ekran boyutu: | 15,6 inç |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Karar: | 1920x1080 |
| Arayüz türü: | USB, HDMI, Typec*2 |
| Türü: | Kapasitif 10 puan dokunuş |