|
Ürün ayrıntıları:
|
|
| Menşe yeri: | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı: | OEM |
| Sertifika: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Model numarası: | A19D15E |
|
Ödeme & teslimat koşulları:
|
|
| Min sipariş miktarı: | 1 parça |
| Fiyat: | $188.00 - $204.00 / Piece |
| Ambalaj bilgileri: | Ürün Boyutu: 468*228*37mm Ürün Ağırlığı: 3kg paketleme boyutu528*110*395mm (LXWXH) :, Paketleme Ağır |
| Yetenek temini: | 50000 adet/ay |
| Sistem | Özellikler |
|---|---|
| CPU | A33 dört çekirdekli işlemci, 1.4G saatli |
| RAM | 1GB |
| ROM | 8GB |
| Sistem | Android 4.4.2 |
| Ekranı Göster | 18.5 inçlik LED ekran |
| Karar | 1366*768 |
| Karşıtlık | 1000 |
| Parlaklık | 350 cdm2 |
| Ekran oranı/ekran alanı | 16:9 / Ekran alanı: 408x229mm |
| Wifi | 802.11b/g/n |
| Ethernet | Destek |
| Bluetooth | İsteğe bağlı |
| 3G | Dış 3G USB dongle desteği |
| SD kartı | SD kartı destekle (Max 32G) |
| Mini USB | USB OTG |
| USB Anahtar | USB Anahtar 2.0 x 3 |
| RJ-45 | Ağ arayüzü |
| DC Girdi | DC girişi |
| Kulaklık | 3.5mm stereo kulaklık çıkışı |
| Video Destek | MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, H.263H.264, VC1, RV vb., 1080p'ye kadar destek |
| Ses desteği | MP3/WMA/AAC vb. |
| Resim Destek | JPEG, JPG |
| Kablosuz Fare | Destek |
| Kablosuz Klavye | Destek |
| Konuşmacılar | 3Wx2 (Standart), 5Wx2 (Farklı) |
| Kamera. | 2 milyon piksellik kamera (Standard), 5 milyon piksellik kamera (Farklı) |
| OSD dili | Çok dilli OSD işlevi |
| Yazılım Destek | QQ/Facebook/harita/e-posta/oyunlar vb. |
| Adaptör | 12V/3A |
| Masaüstü Kırpısı | Standart |
| Türü | Uzunluk (mm) | Genişlik (mm) | Yükseklik/Kalınlık (mm) | Net Ağırlık | Brüt Ağırlık |
|---|---|---|---|---|---|
| Vücut Boyutu | 461 | 281 | 35 | 2.5KG | - |
| Renkli Kutusu | 525 | 390 | 115 | 3.6KG | - |
| 3pcs/karton | 540 | 350 | 405 | 10.8KG | 11.8KG |