Hopestar 1.5GHZ 1GB 10 Inch Android Tablet PC / Duvar Montajlı Dokunmatik Ekran Bilgisayarı
| Kamera: | Ön kamera |
|---|---|
| Ürün Durumu: | Stoklamak |
| Ekran Boyutu: | 10.1 " |
| İşlemci üretimi: | Rockchip |
| İşlemci türü: | Octa-Core, A53,1.5G |
| Kamera: | Ön kamera |
|---|---|
| Ürün Durumu: | Stoklamak |
| Ekran Boyutu: | 10.1 " |
| İşlemci üretimi: | Rockchip |
| İşlemci türü: | Octa-Core, A53,1.5G |
| Ürün Durumu: | Stoklamak |
|---|---|
| Ekran Boyutu: | 13.3 " |
| İşlemci üretimi: | Rockchip |
| İşlemci türü: | Okta çekirdeği |
| İşlemci ana frekansı: | 2.0ghz |
| Kamera: | Ön kamera |
|---|---|
| Ürün Durumu: | Stoklamak |
| Ekran Boyutu: | 18,5" |
| işlemci üretimi: | Rockchip |
| işlemci türü: | Dört Çekirdekli Korteks A17,1.8G, RK3288 |
| Ürün Durumu: | stok |
|---|---|
| Ekran boyutu: | 12" |
| İşlemci İmalatı: | Rockchip |
| işlemci tipi: | Sekiz çekirdek |
| İşlemci Ana Frekansı: | 2.0 GHz |
| Ekran boyutu: | 19.5 inç genişliğinde ekran |
|---|---|
| Renk: | siyah beyaz |
| Karar: | 1600x900 |
| Arayüz türü: | USB, HDMI, AV, DVI, VGA |
| Parlaklık: | 350cd/m2 |
| Ekran Boyutu: | 10 inç |
|---|---|
| Çözünürlük: | 1024x600 |
| Parlaklık: | 250cd/m2 |
| Garanti: | 3 Yıl |
| en boy oranı: | 16:9 |
| Ekran boyutu: | 17 inç |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Karar: | 1280*1024 |
| Arayüz türü: | VGA, HDMI, USB |
| Türü: | Dirençli dokunuş, 4-telli, 5 ağaçlık dokunuş isteğe bağlı |
| Ürün Durumu: | stok |
|---|---|
| geniş ekran: | - Evet. |
| Ekran boyutu: | 15.6" |
| Ekran Tipi: | IPS |
| Türü: | Taşınabilir Monitör |
| Ekran boyutu: | 10.4 İnç |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Karar: | 1024*768 |
| Arayüz türü: | VGA, HDMI, DVI, USB/RS232 |
| Türü: | Dirençli dokunuş, 4-telli, 5 ağaçlık dokunuş isteğe bağlı |
| Ekran boyutu: | 20 inç genişliğinde ekran |
|---|---|
| Renk: | siyah beyaz |
| Karar: | 1600x900 |
| Arayüz türü: | USB, HDMI, AV, DVI, VGA |
| Parlaklık: | 350cd/m2 |
| Ekran Boyutu: | 10 inç |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Çözünürlük: | 1920*1200 |
| Arayüz türü: | USB, HDMI, AV, DVI, VGA, BNC isteğe bağlı |
| Parlaklık: | 250cd/m |
| Ekran boyutu: | 18.5 inç genişliğinde ekran |
|---|---|
| Renk: | siyah beyaz |
| Karar: | 1366x768 |
| Arayüz türü: | USB, HDMI, AV, DVI, VGA |
| Parlaklık: | 350cd/m2 |
| Ekran boyutu: | 49 inç |
|---|---|
| Renk: | Balck |
| Karar: | 4K 3840x1080@144Hz / 5K 120Hz |
| Arayüz türü: | USB, HDMI, DP |
| Yenilenme Hızı: | 144/120Hz |
| Ekran boyutu: | 27 inç |
|---|---|
| Renk: | Balck |
| Karar: | 2560*1440 |
| Arayüz türü: | HDMI, DP, ses çıkışı |
| Yenilenme Hızı: | 165 Hz |
| Tip: | TFT |
|---|---|
| Başvuru: | İç mekan, dış mekan, otobüs, taksi, mağaza alışveriş merkezi |
| Panel boyutu: | 18,5" |
| Maksimum çözünürlük: | 1366*768 |
| Görüntüleme açısı: | V: 89 H: 89 |