FHD 1080P IPS 15.6 Inç Taşınabilir Dokunmatik Ekran Monitörü 11mm Kalınlığı
| Ekran boyutu: | 15,6 inç |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Karar: | 1920x1080 |
| Arayüz türü: | USB, HDMI, Typec*2 |
| Türü: | Kapasitif 10 puan dokunuş |
| Ekran boyutu: | 15,6 inç |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Karar: | 1920x1080 |
| Arayüz türü: | USB, HDMI, Typec*2 |
| Türü: | Kapasitif 10 puan dokunuş |
| Ekran boyutu: | 10.1 inç |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Karar: | 1280x800 |
| Arayüz türü: | VGA, HDMI, USB |
| Türü: | 10 Noktalık Kapasitik Dokunmatik Ekran |
| Ekran boyutu: | 19 inç |
|---|---|
| Renk: | Siyah beyaz |
| Karar: | 1280x1024 |
| Arayüz türü: | VGA HDMI DC |
| Parlaklık: | 250cd/m2 |
| Ekran boyutu: | 19 inç |
|---|---|
| Renk: | Siyah beyaz |
| Karar: | 1280x1024 |
| Arayüz türü: | VGA HDMI DC |
| Parlaklık: | 250cd/m2 |
| Warranty(Year): | 2-Year |
|---|---|
| Scenarios: | Business |
| charging interface: | DC |
| Drive Interface: | USB 2.0 |
| After-sales Service: | Call Center and on-line Technical Support, Onsite Training and Inspection, Free spare parts, Return and Replacement, Repair |
| Camera: | Front Camera |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 18.5" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Quad core cortex A17,1.8G,RK3288 |
| Kamera.: | Ön kamera, ikinci web kamerası, ön 0.3MP arka 0.3MP |
|---|---|
| Ürün Durumu: | stok |
| Ekran boyutu: | 10.1" |
| İşlemci İmalatı: | MTK6737 A7 Quad Core |
| işlemci tipi: | A7 Quad Core |
| Color: | Black, White |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 7" |
| Processor Manufacture: | A33 quad core processor |
| Processor Type: | Intel Atom |
| Type: | TFT |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Panel Size: | 15.6 Inch |
| Max Resolution: | 1920*1080 |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Ekran Boyutu: | 10 inç |
|---|---|
| Çözünürlük: | 1024x600 |
| Parlaklık: | 250cd/m2 |
| Garanti: | 3 Yıl |
| en boy oranı: | 16:9 |
| Ekran boyutu: | 19 inç genişliğinde ekran |
|---|---|
| Renk: | siyah beyaz |
| Karar: | 1440*900 |
| Arayüz türü: | USB, HDMI, AV, DVI, VGA |
| Parlaklık: | 350cd/m2 |
| Camera: | Front Camera |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 21.5" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Quad Core |
| Kamera: | Ön kamera |
|---|---|
| Ürün Durumu: | Stoklamak |
| Ekran Boyutu: | 10.1 |
| İşlemci üretimi: | Rockchip |
| İşlemci türü: | Dört çekirdekli |
| Ürün Durumu: | Stoklamak |
|---|---|
| işlemci ana frekansı: | 1.3g |
| Optik Sürücü Türü: | HAYIR |
| Geniş ekran: | Evet |
| Ekran Boyutu: | 10 " |
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı Merkezi ve on-line Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Denetim, Ücretsiz yedek parça, İade ve Değ |
|---|---|
| Kamera: | Ön kamera |
| Ürün Durumu: | Yeni |
| işlemci üretimi: | Rockchip |
| işlemci türü: | Dört çekirdekli |