2GB RAM 4G All In One Tablet PC, RK3288 NFC POE Rj45 Android Tablet
| Material: | ABS |
|---|---|
| CPU: | RK3288,Quad-core cortex A17,1.6G |
| Panel: | 15.6"LCD panel |
| Display mode: | Normally black ,IPS |
| Micro USB: | Micro USB OTG |
| Material: | ABS |
|---|---|
| CPU: | RK3288,Quad-core cortex A17,1.6G |
| Panel: | 15.6"LCD panel |
| Display mode: | Normally black ,IPS |
| Micro USB: | Micro USB OTG |
| Ekran boyutu: | 24 inç genişliğinde ekran |
|---|---|
| Renk: | siyah beyaz |
| Karar: | 1920*1080P |
| Arayüz türü: | USB, HDMI, AV, DVI, VGA |
| Parlaklık: | 350cd/m2 |
| Ekran boyutu: | 24 inç genişliğinde ekran |
|---|---|
| Renk: | siyah beyaz |
| Karar: | 1920*1080P |
| Arayüz türü: | USB, HDMI, AV, DVI, VGA |
| Parlaklık: | 350cd/m2 |
| Renk: | Siyah/Beyaz isteğe bağlı |
|---|---|
| Arayüz türü: | VGA+HDMI |
| Parlaklık: | 350cd/m2 |
| Garanti: | 2 yıl |
| En Boy Oranı: | 16:9 |
| Renk: | Siyah/Beyaz isteğe bağlı |
|---|---|
| Arayüz türü: | VGA+HDMI |
| Parlaklık: | 350cd/m2 |
| Garanti: | 2 yıl |
| En Boy Oranı: | 16:9 |
| Panel:: | 7 inç |
|---|---|
| Yeniden Dönüşler:: | 800*480 |
| TV Çözümü:: | 8202 KD |
| Birim boyutu (mm):: | 195*130*30 |
| Akü: | 1500 mAh |
| Ekran boyutu: | 27 inç |
|---|---|
| Karar: | 1920x1080 |
| Arayüz türü: | USB, HDMI, DP |
| Yenilenme Hızı: | 144Hz 165Hz |
| AMD: | Destek G-Sync, Free-Sync |
| Ekran boyutu: | 24 inç oyun monitörü |
|---|---|
| Karar: | 1920x1080 |
| Arayüz türü: | USB, HDMI, DP |
| Yenilenme Hızı: | 144Hz 165Hz |
| AMD: | Destek G-Sync, Free-Sync |
| Ekran Boyutu: | 12 inç |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Çözünürlük: | 1024x768 |
| Arayüz türü: | VGA ve DVI, HDMI - İsteğe bağlı |
| Tip: | Kapasitif 10 puan dokunuş |
| Ekran boyutu: | 21.5 |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Karar: | 1920x1080 |
| Arayüz türü: | VGA, HDMI, USB |
| Türü: | Kapaktif Dokunma, 4-Kabul, 5-Make Dokunma İsteğe Bağlı |
| Ekran boyutu: | 19,5 inç |
|---|---|
| Renk: | siyah beyaz |
| Karar: | 1280x1024 |
| Arayüz türü: | VGA, HDMI, USB |
| Türü: | Kapaktif Dokunma, 4-Kabul, 5-Make Dokunma İsteğe Bağlı |
| Ekran boyutu: | 21.5 |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Karar: | 1920x1080 |
| Arayüz türü: | VGA, HDMI, USB |
| Türü: | Kapaktif Dokunma, 4-Kabul, 5-Make Dokunma İsteğe Bağlı |
| Ekran Boyutu: | 10,1 inç |
|---|---|
| Çözünürlük: | 1280×800 |
| Parlaklık: | 500cd/m2 |
| Garanti: | 3 Yıl |
| en boy oranı: | 5:4 |
| Ekran boyutu: | 3440*1440 4K |
|---|---|
| Renk: | Balck |
| Karar: | 4K 3840x1080@144Hz |
| Arayüz türü: | USB, HDMI, DP |
| Yenilenme Hızı: | 144HZ |
| Ekran boyutu: | 49 inç |
|---|---|
| Renk: | Balck |
| Karar: | 4K 3840x1080@144Hz / 5K 120Hz |
| Arayüz türü: | USB, HDMI, DP |
| Yenilenme Hızı: | 144/120Hz |