2.0M/P Kamera 10. Inch Wifi All In One Dokunmatik Ekran PC 300cd/M2
| Tip: | IPS |
|---|---|
| Başvuru: | Kapalı |
| Panel boyutu: | 10.1 inç |
| Maksimum çözünürlük: | 1280*800 |
| Görüntüleme açısı: | 89/89/89/89 (l /r /u /d) |
| Tip: | IPS |
|---|---|
| Başvuru: | Kapalı |
| Panel boyutu: | 10.1 inç |
| Maksimum çözünürlük: | 1280*800 |
| Görüntüleme açısı: | 89/89/89/89 (l /r /u /d) |
| Ekran boyutu: | 17 inç |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Karar: | 1280x1024 |
| Arayüz türü: | USB, HDMI, AV, DVI, VGA |
| Parlaklık: | 350cd/m2 |
| Ürün Durumu: | Stoklamak |
|---|---|
| Geniş ekran: | Evet |
| Ekran Boyutu: | 8 " |
| Ekran tipi: | LCD |
| İşlemci markası: | Dört çekirdekli korteks A17 |
| Garanti: | 2 yıl |
|---|---|
| Kamera: | Ön kamera |
| İşlemci: | RK3288, dört çekirdekli korteks A17,1.6g |
| Bellek kapasitesi: | 2GB |
| Ekran çözünürlüğü: | 1280x800 |
| Ekran Boyutu: | 42 inç |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Arayüz türü: | HDMI, Ekran bağlantı noktası |
| Tip: | Kapasitif Dokunmatik |
| Parlaklık: | 350cd/m2 (1000cd/m2, isteğe bağlı) |
| Ekran Boyutu: | 19 inç |
|---|---|
| Çözünürlük: | 1440X900 |
| Arayüz türü: | VGA ve HDMI, Rs232- İsteğe bağlı |
| Tip: | IR dokunuşu, kapasitif dokunuş veya dokunmatik ekran yok |
| Parlaklık: | 350cd/m2 (1000cd/m2, isteğe bağlı) |
| Kamera: | Ön kamera, ikinci web kamerası |
|---|---|
| Ürün Durumu: | stok |
| Ekran Boyutu: | 13.3 " |
| İşlemci üretimi: | Allwinner |
| İşlemci türü: | RK3368, Octa-Core Cortex A53,1.5G |
| Ekran Boyutu: | 12 inç |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Çözünürlük: | 1024x768 |
| Arayüz türü: | VGA ve DVI, HDMI - İsteğe bağlı |
| Tip: | Kapasitif 10 puan dokunuş |
| Görüş Açısı: | Yatay: 178 ° dikey: 178 ° |
|---|---|
| Garanti: | 2 Yıl |
| Bağlayıcı: | Type-C/H-DMI |
| Güç kaynağı: | 100 ila 240V AC (DC 12V) |
| Kurulum: | Masaüstü veya duvara monte edilmiş |
| Görüş Açısı: | Yatay 178 ° dikey: 178 ° |
|---|---|
| Garanti: | 2 Yıl |
| Bağlayıcı: | Type-C/H-DMI |
| Güç kaynağı: | 100 ila 240V AC (DC 12V) |
| Kurulum: | Masaüstü veya duvara monte edilmiş |
| Arayüz: | USB / RJ45 / SD / Kulaklık SIM kart yuvası |
|---|---|
| şarj arayüzü: | USB Tip A |
| Dokunmak: | 10 noktalı kapasitif dokunuş |
| Ürün Durumu: | stok |
| Veri deposu: | 2GB/4GB |
| Kamera: | Ön kamera, ikinci web kamerası |
|---|---|
| Ürün Durumu: | stok |
| Ekran Boyutu: | 13.3 " |
| İşlemci üretimi: | Rockchip |
| İşlemci türü: | Okta çekirdeği |
| Kamera: | Ön kamera, ikinci web kamerası |
|---|---|
| Ürün Durumu: | stok |
| Ekran Boyutu: | 13.3 " |
| İşlemci üretimi: | Allwinner |
| İşlemci türü: | RK3368, Octa-Core Cortex A53,1.5G |
| Garanti (yıl): | 3 yıl |
|---|---|
| Senaryolar: | Profesyonel için |
| Özellik: | Su geçirmez |
| şarj arayüzü: | USB TİPİ C |
| Sürücü arayüzü: | USB TİPİ C |
| Ürün Durumu: | Stoklamak |
|---|---|
| Geniş ekran: | Evet |
| Ekran Boyutu: | 10.1 " |
| Ekran tipi: | LCD |
| İşlemci markası: | Dört çekirdekli korteks A7 |