Ultrawide 35 Inch 4K Curved Gaming Monitor CE ROHS Sertifikaları
| Ekran boyutu: | 3440*1440 4K |
|---|---|
| Renk: | Balck |
| Karar: | 4K 3840x1080@144Hz |
| Arayüz türü: | USB, HDMI, DP |
| Yenilenme Hızı: | 144HZ |
| Ekran boyutu: | 3440*1440 4K |
|---|---|
| Renk: | Balck |
| Karar: | 4K 3840x1080@144Hz |
| Arayüz türü: | USB, HDMI, DP |
| Yenilenme Hızı: | 144HZ |
| Ekran boyutu: | 23.6" |
|---|---|
| Renk: | Siyah/Beyaz isteğe bağlı |
| Karar: | 1920*1080P |
| Arayüz türü: | VGA+HDMI |
| Parlaklık: | 350cd/m2 |
| Renk: | Siyah/Beyaz isteğe bağlı |
|---|---|
| Arayüz türü: | VGA+HDMI |
| Parlaklık: | 350cd/m2 |
| Garanti: | 2 yıl |
| En Boy Oranı: | 16:9 |
| Renk: | Siyah/Beyaz isteğe bağlı |
|---|---|
| Arayüz türü: | VGA+HDMI |
| Parlaklık: | 300cd/m2 |
| Garanti: | 2 yıl |
| En Boy Oranı: | 16:9 |
| Panel:: | 7 inç |
|---|---|
| Yeniden Dönüşler:: | 800*480 |
| TV Çözümü:: | 8202 KD |
| Birim boyutu (mm):: | 195*130*30 |
| Aksesuarlar:: | Klima adaptörü, AV hattı, stand, uzaktan kumanda, anten |
| Ekran boyutu: | 34 İnç |
|---|---|
| Karar: | 3440*1440 |
| Arayüz türü: | USB, HDMI, DP |
| Yenilenme Hızı: | 144HZ |
| Parlaklık: | 350cd/m2 |
| Ekran boyutu: | 27 inç |
|---|---|
| Karar: | 3840*2160 |
| Arayüz türü: | USB, HDMI, DP |
| Parlaklık: | 350cd/m2 |
| AMD: | Serbest senkronizasyon |
| Ekran boyutu: | 21.5 "ekran |
|---|---|
| Renk: | siyah beyaz |
| Karar: | 1920x1080 |
| Arayüz türü: | USB, HDMI, AV, DVI, VGA |
| Parlaklık: | 350cd/m2 |
| Ekran boyutu: | 17 inç |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Karar: | 1280*1024 |
| Ekran Oranı: | 4:3 |
| Arayüz türü: | VGA, HDMI, USB |
| Ekran boyutu: | 15 inç |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Karar: | 1024x768 |
| Arayüz türü: | VGA, HDMI, USB |
| Türü: | Dirençli dokunuş, 4-telli, 5 ağaçlık dokunuş isteğe bağlı |
| Ekran boyutu: | 27 inç 240Hz 1ms Oyun Monitörü |
|---|---|
| Karar: | 1920*1080 |
| Arayüz türü: | HDMI, DP, USB |
| Yenilenme Hızı: | 240Hz |
| Parlaklık: | 350cd/m2 |
| Ekran boyutu: | 17 inç |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Karar: | 1280 × 1024@75Hz |
| Arayüz türü: | VGA ve HDMI, Rs232- İsteğe bağlı |
| Türü: | IR Touch, kapasitif dokunuş |
| Ekran Boyutu: | 21.5 |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Çözünürlük: | 1920x1080 |
| Arayüz türü: | VGA, HDMI, USB |
| Tip: | Kapaktif Dokunma, 4-Kabul, 5-Make Dokunma İsteğe Bağlı |
| Görme açısı: | Yatay 178 ° dikey: 178 ° |
|---|---|
| Garanti: | 2 yıl |
| Bağlantı: | Type-C/H-DMI |
| Güç kaynağı: | 100 ila 240V AC (DC 12V) |
| Kurulum: | Masaüstü veya duvara monte edilmiş |
| Ekran Boyutu: | 10.1 12 15 15.6 17 19 21.5 24 32 ”TFT-LCD |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Çözünürlük: | 1024*768,1920 × 1080,1280 × 1024,1440*900 |
| Arayüz türü: | VGA ve DVI, HDMI, RS232- isteğe bağlı |
| Tip: | Dirençli dokunuş, 4-kare, 5 anlaşma |