Octa Core RK3368 IPS Akıllı Android Tablet / 15.6 Inch Tablet PC
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Screen Size: | 15.6" |
| Processor Manufacture: | Allwinner |
| Processor Type: | RK3368,Octa-core cortex A53,1.5G |
| Processor Main Frequency: | 1.5GHZ |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Screen Size: | 15.6" |
| Processor Manufacture: | Allwinner |
| Processor Type: | RK3368,Octa-core cortex A53,1.5G |
| Processor Main Frequency: | 1.5GHZ |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Screen Size: | 10" |
| Processor Manufacture: | Allwinner |
| Processor Type: | RK3368,Octa-core cortex A53,1.5G |
| Processor Main Frequency: | 1.5GHZ |
| Ekran boyutu: | 24 inç genişliğinde ekran |
|---|---|
| Renk: | siyah beyaz |
| Karar: | 1920*1080P |
| Arayüz türü: | USB, HDMI, AV, DVI, VGA |
| Parlaklık: | 350cd/m2 |
| Ekran boyutu: | 24 inç genişliğinde ekran |
|---|---|
| Renk: | siyah beyaz |
| Karar: | 1920*1080P |
| Arayüz türü: | USB, HDMI, AV, DVI, VGA |
| Parlaklık: | 350cd/m2 |
| Ekran boyutu: | 27 inç genişliğinde ekran paneli |
|---|---|
| Renk: | Siyah/Beyaz isteğe bağlı |
| Karar: | 1920*1080p/2K İsteğe bağlı |
| Arayüz türü: | USB, HDMI, AV, DVI, VGA isteğe bağlı |
| Parlaklık: | 350cd/m2 |
| Tip: | Oyun Taşınabilir Monitör Wilress |
|---|---|
| Parlaklık: | 350cd/m2 |
| Garanti: | 3 Yıl |
| Tepki süresi: | 5ms |
| Başvuru: | Masaüstü, kapalı, duvar montajı |
| Ekran Boyutu: | 15,6 inç |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Çözünürlük: | 1920X1080 |
| Arayüz türü: | USB, HDMI, Typec*2 |
| Tip: | Kapasitif 10 puan dokunuş |
| Ekran boyutu: | 20 inç genişliğinde ekran |
|---|---|
| Renk: | siyah beyaz |
| Karar: | 1600x900 |
| Arayüz türü: | USB, HDMI, AV, DVI, VGA |
| Parlaklık: | 350cd/m2 |
| Ekran boyutu: | 19 inç genişliğinde ekran |
|---|---|
| Renk: | siyah beyaz |
| Karar: | 1440X900 |
| Arayüz türü: | DC, VGA |
| Parlaklık: | 250cd/m2 |
| Ekran boyutu: | 20 inç genişliğinde ekran |
|---|---|
| Renk: | siyah beyaz |
| Karar: | 1600x900 |
| Arayüz türü: | USB, HDMI, AV, DVI, VGA |
| Parlaklık: | 350cd/m2 |
| Kamera.: | Ön kamera, ikinci web kamerası, ön 0.3MP arka 0.3MP |
|---|---|
| Ürün Durumu: | stok |
| Ekran boyutu: | 7" |
| İşlemci İmalatı: | Tüm Kazanan |
| işlemci tipi: | Sekiz çekirdek |
| Ekran boyutu: | 10.1 inç |
|---|---|
| Renk: | Siyah beyaz |
| Karar: | 1280x800 |
| Arayüz türü: | VGA HDMI DC (DVI, USB isteğe bağlı) |
| Parlaklık: | 350cd/m2 |
| Ekran Boyutu: | 21.5 |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Çözünürlük: | 1920x1080 |
| Arayüz türü: | VGA, HDMI, USB |
| Tip: | Kapaktif Dokunma, 4-Kabul, 5-Make Dokunma İsteğe Bağlı |
| Ekran boyutu: | 15.4 / 15.6 / 18.5 / 19 / 19.5 / 20/21.5 / 22/23/3.6 / 24 |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Karar: | 1024 x 768,1920*1080.1024 x 768,1680 x 1050 |
| Arayüz türü: | HDMI+VGA |
| Parlaklık: | 250cd/m2 |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Screen Size: | 13.3" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Octa Core |
| Processor Main Frequency: | 2.0GHz |