15.6 inç RK3566 NFC POE Power Tablet PC Duvar Montajlı Toplantı Android Tablet Led Işıklı
| Boyut: | 15.6 inç |
|---|---|
| İşlemci: | RK3566 |
| Veri deposu: | 2/4GB |
| ROM: | 16/32GB |
| Renk: | Android 11 |
| Boyut: | 15.6 inç |
|---|---|
| İşlemci: | RK3566 |
| Veri deposu: | 2/4GB |
| ROM: | 16/32GB |
| Renk: | Android 11 |
| Garanti (yıl): | 2 yıl |
|---|---|
| Senaryolar: | Profesyonel için |
| şarj arayüzü: | DC |
| Sürücü arayüzü: | USB |
| Kamera: | Ön kamera |
| Type: | IPS |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Pixel Pitch: | 0.227mm (W) |
| Contrast Ratio: | 1000 : 1 |
| Garanti (yıl): | 2 yıl |
|---|---|
| Senaryolar: | Profesyonel için |
| şarj arayüzü: | tescilli |
| Sürücü arayüzü: | USB 2.0 |
| Satış sonrası hizmet: | Yerinde eğitim ve muayene, ücretsiz yedek parça, onarım |
| Garanti (yıl): | 3 yıl |
|---|---|
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı Merkezi ve çevrimiçi Teknik Destek |
| İşlemci üretimi: | Rockchip RK3288 , Çift çekirdekli A72+dört çekirdekli A53 |
| Bellek kapasitesi: | 2GB+16GB |
| Dokunmatik ekran türü: | Kapasitif ekran 10 puan dokunuş |
| Ürün Durumu: | Stoklamak |
|---|---|
| Geniş ekran: | Evet |
| Ekran Boyutu: | 10.1 " |
| Ekran tipi: | LCD |
| İşlemci markası: | Dört çekirdekli korteks A7 |
| Boyut: | 10.1 inç IPS |
|---|---|
| Kamera: | 2MP Ön Kamera |
| İşlemci: | Rockchip RK3288 /RK3128 /RK3399 |
| Dokunmatik ekran: | Kapasitif ekran |
| Çözünürlük: | 1280*800 |
| Boyut: | 14 inç IPS |
|---|---|
| Kamera: | 2MP Ön Kamera |
| İşlemci: | RK3399 |
| OEM / DOM: | Kapasitif ekran |
| Çözünürlük: | 1280*800 |
| Kamera: | Ön kamera, ikinci web kamerası |
|---|---|
| Ürün durumu: | Stoklamak |
| Ekran Boyutu: | 15.6 inç |
| İşlemci İmalatı: | Rockchip RK3399 |
| İşlemci türü: | 6 Çekirdek |
| Ekran Boyutu: | 17,3" |
|---|---|
| İşlemci: | RK3366 |
| İşletim Sistemi: | Android 11 |
| Veri deposu: | 2/4GB |
| ROM: | 16/32GB |
| Interface: | USB / RJ45 / SD / Earphone |
|---|---|
| Resolution: | 1920x1080 |
| Connectivity: | Wi-Fi, BT |
| Earphone: | 3.5mm earphone |
| Aspect Ratio: | 16:9 |
| Ekran boyutu: | 15.6'' |
|---|---|
| İşlemci: | İ3-3120m |
| Karar: | 1366*768 |
| işletim sistemi: | Windows 7/10, Android |
| Veri deposu: | 2/4/6/8 GB |
| Karar: | 2K 2560X1440 |
|---|---|
| Ekran büyüklüğü: | 16:9 |
| eğrilik: | R3000 |
| Yenilenme Hızı: | 1ms |
| Parlaklık: | 350cd/m2 |
| Karar: | 4K 3840x1080 @ 120Hz |
|---|---|
| Ekran büyüklüğü: | 21:9 |
| eğrilik: | R3000 |
| Yenilenme Hızı: | 1ms |
| Parlaklık: | 350cd/m2 |
| Karar: | 4K 3840x1080 @ 120Hz |
|---|---|
| Ekran büyüklüğü: | 21:9 |
| eğrilik: | R3000 |
| Yenilenme Hızı: | 1ms |
| Parlaklık: | 350cd/m2 |