|
Ürün ayrıntıları:
|
|
| Menşe yeri: | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı: | OEM or CNHOPESTAR |
| Sertifika: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Model numarası: | Hop156 |
|
Ödeme & teslimat koşulları:
|
|
| Min sipariş miktarı: | 10 |
| Fiyat: | Price can be ngotiable |
| Ambalaj bilgileri: | 53x10x31cm |
| Teslim süresi: | 5~7 gün |
| Ödeme koşulları: | T/T, L/C |
| Yetenek temini: | 50000 adet/ay |
15,6 İnç FHD 1080P IPS Type-C Mobil Telefon Bilgisayar Taşınabilir Dokunmatik Ekran
| Panel Tipi | IPS H 178/ V178 |
|---|---|
| Ekran boyutu | 15,6" |
| Parlaklık | 350cd/m2 |
| Çözünürlük (Y x D) | 1920x1080@60Hz |
| En Boy Oranı | 16:9 |
| Panel Yüzeyi | Yansıma önleyici |
| Dokunmatik panel | Dokunmatik panel |
| Arayüz | Giriş 1 | HDMI 2.0x1 video için |
|---|---|---|
| Giriş 2 | Type-Cx1 güç için | |
| Giriş 3 | Type-Cx1 video için | |
| Giriş 4 | Micro USBx1 veri aktarımı için | |
| A/V ve güç için Type-C | Evet; sinyal TC portu bunu destekler |
1. Oyun ekranı için PS4/PS5 bağlamayı destekler
![]()
2. Pil isteğe bağlı bir seçimdir. pilli, nereye giderseniz gidin kullanımı kolaydır.
Pil: 10000 mAh
![]()
3. Ürünlerin detaylı resimleri
![]()
![]()
SSS
1. Şirketinizin ana ürünü nedir?
C: Ana ürünümüz dijital fotoğraf çerçeveleri, tablet bilgisayarlar, reklam oynatıcılardır.
2. S: Minimum sipariş nedir?
C: evet, şirketimiz ağırlıklı olarak toptan satış işiyle uğraşmaktadır, ancak bir tane satın almakta ısrar ederseniz veya sadece bir set isterseniz, malları size teslim edeceğiz.
3. S: Şirketiniz hangi ödeme yöntemlerini kabul ediyor?
C: Ödeme yöntemlerinin çoğunu kabul ediyoruz, ancak ağırlıklı olarak T/T, Western Union/ güvencesi ticaret ödemesini kabul ediyoruz.
4. S: Daha önce sizinle iş yapmadım, şirketinize nasıl güvenebilirim?
C: Şirketimiz 11 yıllık üretici deneyimine sahiptir, bu da çoğu tedarikçimizden daha uzundur, yıllardır altın tedarikçisiyiz. dahası, CE, ROHS, FCC gibi oldukça fazla yetki sertifikamız var.
5. S: Şirketinizin sevkiyat şartları ve teslim süresi nedir?
C: Şey, siparişinizin miktarına bağlıdır. Bildiğiniz gibi, makineleri üretmek için zamana ihtiyacımız var. ancak çoğunlukla, teslimattan sonra nakliye süresi 3-8 iş günüdür. Detaylı maliyet gelince, nihai siparişinize bağlıdır.
6. S: Üründe logomun olması mümkün olup olmadığını sormak isterim.
C: Evet, tek durak hizmetimiz müşteri gereksinimlerine göre özelleştirilebilir ODM/OEM geliştirme tasarımı üretim ve işleme