|
Ürün ayrıntıları:
|
|
| Menşe yeri: | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı: | OEM or CNHOPESTAR |
| Sertifika: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Model numarası: | 1241 |
|
Ödeme & teslimat koşulları:
|
|
| Min sipariş miktarı: | 1 Birim |
| Fiyat: | Price can be negotiable |
| Ambalaj bilgileri: | 63x15x50 |
| Teslim süresi: | 2-8 iş günü |
| Ödeme koşulları: | T/T, L/C, D/P, Western Union |
| Yetenek temini: | 50000 adet/ay |
| Model No. | 1241 |
| Renk | Siyah |
| Panel boyutu | 12 inç TFT-LED Arkadan Aydınlatmalı Ekran |
| Görsel panel boyutu | 246.0(Y)×184.5(D) |
| Standart Çözünürlük | 1024x768 |
| Renk Sayısı | 16.2M |
| Parlaklık | 350cd/m2 |
| Tepki süresi | 5ms |
| Görüş açısı | Yatay:170° |
| Dikey:160° | |
| Kontrast oranı | 50000000 :1 |
| Bağlantı noktası | VGA, HDMI, USB, AV, BNC |
| Frekans | 30~80KHz/60~75Hz |
| Güç kaynağı | Harici Güç Kaynağı: 100 ila 240V AC (DC 12V) |
| Hoparlör (isteğe bağlı) | 2x2W |
| Kurulum (isteğe bağlı) | 1) Duvara montaj için duvar braketleri, VESA 75mm&100mm |
| 2) Monitörü desteklemek için sağlam metal taban | |
| OSD kontrolü | AUTO,+,POWER,-,MENU |
| parlaklık, kontrast oranı, otomatik ayar, faz konumu, saat, Diller, fonksiyon, Kurulum, sıfırlama |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()